Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
- do szpitala mamy niespełna kilometr, a 24h po porodzie człowiek jest jeszcze taki przerażony, że naprawdę nie wiedziałam jak tę kruszynkę do fotelika "zamontować" - więc siedziałam (jeśli można to tak nazwać, z tym tyłkiem rozwalonym
) z tyłu, córka w beciku zawinięta i 40km/h bocznymi uliczkami pojechaliśmy do domu... ale już potem każdy inny wyjazd do lekarza czy gdziekolwiek to w tym nosidełku 
Normalnie zdziwiłam się jak babka wyjechała mi z taka cena
a badanie moczu po prostu żenada, wsadziła do moczu papierek odczytała wynik po kolorze i po sprawie.najważniejsze, że z dzidzią jest wszystko ok. zrobiłam w Polsce usg i to mnie trochę uspokoiło, pan doktor powiedział, że to ładna dzidzia:-).
a teraz jak czuję te kopniaczki to już w ogóle jestem happy.
Nika z badaniem moczu tu jest identycznie,lipaaaa!!!!!
Ja tez robilam w PL USG i z dzidzia ok,ale i tutaj tez mialam USG na pierwszej wizycie w szpitalu 17wrzesnia:-(kolejna wizyta 11grudnia MASAKRA!!!
Z tymi kopniaczkami i odczuciami mam identycznie jak Ty:-)
Miroslawa,Myfa napewno juz nie dlugo poczujecie dzidzie:-).
Ja dzis znow oslabiona,gloowa mnie boli,brzuszek tez,pogoda do kitu:-(

dzindziol czy jelita a teraz to już jestem pewna że to maleństwo mnie puka :-) a jak się denerwuję to maleństwo więcej się wierci i bardziej je czuje haha ale muszę starać się mniej denerwować żeby małego nerwuska nie urodzić ;-) pozdrawiam i smacznej kolacyjki życze ja ide jeść bo dzindziol sie domaga




