reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Sara, te najmniejsze foteliki-nosidełka są właśnie dla noworodków i w nich trzeba dziecko wozić, czasem mają taką dodatkową poduszeczkę, żeby pod plecki położyć, bo mogą być zbyt głębokie dla takiego maleństwa
wstyd się przyznać, ale po porodzie wiozłam córkę na rękach :zawstydzona/y:- do szpitala mamy niespełna kilometr, a 24h po porodzie człowiek jest jeszcze taki przerażony, że naprawdę nie wiedziałam jak tę kruszynkę do fotelika "zamontować" - więc siedziałam (jeśli można to tak nazwać, z tym tyłkiem rozwalonym :sorry2:) z tyłu, córka w beciku zawinięta i 40km/h bocznymi uliczkami pojechaliśmy do domu... ale już potem każdy inny wyjazd do lekarza czy gdziekolwiek to w tym nosidełku :tak:
 
Witam!!!

Ja tez nie czuję ruchów dzidziolka, ale sądzę, że to wina sadełka....

Wczoraj pojechałam na zakupy i kupiłam sobie fajne sztruksiki ciążowe, teraz przynajmniej jest mi wygodnie:-) A do tego kupiłam dwa fajne staniczki i zapłaciłam za nie 20 zł:szok: Normalnie zdziwiłam się jak babka wyjechała mi z taka cena:-D
 
a badanie moczu po prostu żenada, wsadziła do moczu papierek odczytała wynik po kolorze i po sprawie :no:.najważniejsze, że z dzidzią jest wszystko ok. zrobiłam w Polsce usg i to mnie trochę uspokoiło, pan doktor powiedział, że to ładna dzidzia:-).
a teraz jak czuję te kopniaczki to już w ogóle jestem happy :-D:-D:-D:-D.

Nika z badaniem moczu tu jest identycznie,lipaaaa!!!!!
Ja tez robilam w PL USG i z dzidzia ok,ale i tutaj tez mialam USG na pierwszej wizycie w szpitalu 17wrzesnia:szok::szok::-(kolejna wizyta 11grudnia MASAKRA!!!
Z tymi kopniaczkami i odczuciami mam identycznie jak Ty:-)

Miroslawa,Myfa napewno juz nie dlugo poczujecie dzidzie:-).

Ja dzis znow oslabiona,gloowa mnie boli,brzuszek tez,pogoda do kitu:-(
 
czytam co piszecie i jestem w szoku, a tyle się narzeka na naszą służbę zdrowia. A jak tam wygląda prywatna wizyta? mocno droga?

ja już od jakiegoś czasu czuję ruchy dzidzi, ale takie delikatne .

zaglądam tu do was regularnie ale na pisanie często brak mi już czasu, teraz moja córcia ogląda pepę to mogę trochę pobuszować na bb. :-)
 
Witam :-)Mam dzisiaj dosyć dobry dzień z samego rana ogarnęłam chałupkę do godz 10 miałam juz wszystko zrobione i nawet zdążyłam odkurzyć hihi udało mi sie też załatwić super lokal na przyjęcie komunijne dla synka chociaż było ciężko teraz trochę nóżki bolą bo się nachodziłam żeby cos znalesć.
A tak pozatym zgaga meczy mnie i męczy :baffled:
 
Witam ja już czuję ruchy maluszka są coraz wyraźniejsze i coraz częściej je czuje na początku to były tylko takie gulgotki i tez się zastanawiałam czy to:baffled: dzindziol czy jelita a teraz to już jestem pewna że to maleństwo mnie puka :-) a jak się denerwuję to maleństwo więcej się wierci i bardziej je czuje haha ale muszę starać się mniej denerwować żeby małego nerwuska nie urodzić ;-) pozdrawiam i smacznej kolacyjki życze ja ide jeść bo dzindziol sie domaga:tak:


 
Witajcie,
Ja miałam wrażenie, że czuję ruchy już w 14 tygodni, a teraz jest tak, że czasami czuję a czasami nie i dlatego się martwię. W ogóle ta zagrożona ciąża tyle nerwów mnie kosztuje, w dwóch poprzednich biegałam i robiłam wszystko.... Cóż to było jednak 10 i 9 lat temu, coś w tym jest, że z wiekiem trudniej...
 
reklama
witam :-)
ja tak jak filip z konopi ;-)
wpadlam i widze ze o ruchach piszecie :-) ja moja dzidzie czuje juz prawie 2 tygodnie (myslalam ze nie bedzie mi dane tak wczesnie bo mam sporo ciala w nadmiarze;-))...narazie to takie bardzo delikatne ale bardzo cieszy :tak:
 
Do góry