reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
wczoraj Kuba też nie był na dworku przez wiatr i deszcz :baffled: ale za to przespał w domu ponad 3h :szok: dziś też nie zbyt pogoda, ale już musimy wyjść, bo jak siedzi cały dzień w domu to robi się nieznośny :-p
 
My wczoraj też nie byłyśmy na dworku, ale dziś zapowiada się całkiem fajnie więc wyjdę, zresztą muszę iść na pocztę....
 
u nas to samo wczoraj wichura i deszcz ze śniegiem - też nie wychodziliśmy, dzisiaj chociaż nie pada ale trochę wieje, ale chyba jednak wyjdę z małym, być może nawet na pocztę - zwłaszcza że ostatnio mały lubi zasypiać w wózku :)
 
myśmy wczoraj byli na 40 min bo tak wiało okropnie, a dzisiaj już jeden spacer za nami, musieliśmy morfologie zrobić i za butkami na wiosnę pochodzić, no i obskoczyliśmy dwa ciucholandy, ale nic mi nie wpadło w oko z ubrań ale za to znalazłam super zasłony do pokoju młodego, w safari, grube, podszyte, i pięknie się układają ale cholernie ciężkie, wyszło za nie 65 zł, muszę męża pomęczyć o te zasłony :)


ah no i młody śpi teraz, więc kolejny spacer po obiedzie :)
 
Dziewczny jakiś koszmar u mnie ciagle pada snieg juz od 3 godzin,takie piękne czarne drogi były i znowu lezy juz z 30 cm jej ta zima chyba tu się nie skończy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
że spaceru nici bo komu by się chciało w zaspy spacerować,moze jutro na sanki pójdziemy błeeee juz i sanki mi zbrzydły :crazy:
 
dawno mnie nie bylo, ale o rany co sie stalo z forum! jest paskudne, nie potrafie sie wcale polapac gdzie co jest! a jesli chodzi o wspomnienia porodu, to ja sie lepiej nie dolacze! nie ma co wspominac! bylo bardzo ciezko i najbardziej zaluje, ze nie doswiadczylam tej pieknej chwili kiedy lada maluszka na brzuch matki:((
 
reklama
Do góry