reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Hej ja też sprawdzam tyle razy Mikołaja jak śpi czy oddycha a Nikodema to sprawdzałam aż chyba do 3 roku tak często bo teraz oczywiście też jak mieliśmy łóżeczko koło naszego łóżka to nawet spałam z dłonią na nim.Miałam jakąś manie .
A muszę się pochwalić że mamy 8 ząbka .
Miki jeszcze nie śpi a mi się woda w wannie studzi a na rano do pracy o matko ale smęcę dobrej nocy.
 
reklama
ale z dzieciątkiem tragedia - współczuję dziewczynie....
ale oceniać jej nie chcę - pewnie nie miała zbyt dużego doświadczenia, może była zmęczona.... współczuję jej bardzo
ja też wstaję do młodego co chwila... bo jak nie płacze to sprawdzam czy ok i tak w kółko
 
ivaz ja obejrzałam do końca i jestem przerażona, jak można tak traktować człowieka, małe niewinne dziecko... aż normalnie nie wiem co powiedzieć, najgorsze jest to że są ludzie, którzy wiedzą co się dzieje i mogliby coś z tym zrobić, a nie robią nic...

te dzieci nie wiedzą co to uśmiech i miłość :-(
 
agnesiaa brak słów, mamy XXI wiek, tyle mądrych głów rzadzi tym światem, dlaczego nie mozna z tym coś zrobić...czy nie lepsze byłaby dla tych dzeci zeby ich w ogóle nie było, ludzie ludziom zgotowali ten los...
 
nie wiem czym zajmują się te wszystkie organizacje, które 'pomagają' i 'walczą' o prawa człowieka.
Też uważam, że szczęśliwsze te maluchy by były będąc Aniołkami w niebie...
 
nie no jstem w szoku, wszystko wszystkim ale zeby takie rzeczy sie działy dla mnie to jest nie wyobrazalne. jak wogóle ludzie moga tak postepywac czy oni wogóle maja serce, bo to tylko człowiek bezduszny moze czynic takie zło drugiemu człowiekowi. powinni smazyc sie w piekle, niech ktos ich tak traktuje.
 
Ivaz obejrzałam to:-:)-:)-( boże czy to się naprawde dzieje??:-:)-( te dzieci nie wiedzą co to życie:-:)-( i nigdy się nie dowiedzą:-(
dlaczego nikt na to nie reaguje i żadne Państwa sie temu nei sprzeciwiają:-(
kiedyś slyszałam jak mówili w Tv o tej plenności chińczyków ale nie wiedziałam że mają takie metody:-(
Dlaczego Ci ludzie się nie zabezpieczają przed niechcianymi dziećmi:-:)-:)-(
to jest tragedia...

Jak pomyślę o chińskich ubrankach to mi się płakać chce:-(
 
reklama
po obejrzeniu tego filmu zostaje tylko mętlik w głowie, milion pytań i łzy w oczach...

i pomyśleć sobie o naszym beztroskim życiu :-(
 
Do góry