reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

maniulka ja tych butów jeszcze nie kupiłam, nawet nie wiem jak wyglądają, ale ten ortopeda to mi się nie podobała taki stary dziad, po starej szkole, jak byłam wcześniej jak Zocha była małeńka to trafiłam na takiego młodego fajnego lekarza, ale konkretnego, oprócz tego ze leczy to również prowadzi wykłady na Akademii Medycznej więc musi cały czas się doszkalać, znac nowe badania kliniczne, kliedyś pytałam go o szerokie pieluchowanie on twierdził ze zdrowemu dziecku żadna profilaktyka nie jest potrzebna, ze to stara szkoła i ze lekarze starszej daty beda czy zdrowe i z jakąś wadą wszystkie dzieci pieluchować, a dla zdrowego to jest bez sensu, więc myslę ze to samo jest z tymi butami ortopedycznymi stosowanymi profilaktycznie, bo u Zoski się nieczego nie dopatrzył. Musze się zapisac jeszcze do tego młodego lekarza cielawie co mi powie
A widzisz ten dziad powiedził zeby boso po domu nie chodziła, kurde co lekarz to opinia
 
reklama
Ivaz to skonsultuj to z innym lekarzem może ten jakiś profilaktyczny:-D:-D:-D
Ja to się zastanawiałam nad kapciami ale tylko dlatego że pode mną nikt nie mieszka i nie ogrzewa od podłogi lekko ciągnie ale mąż mnie zbeształ,że lekarz nie kazał itp. i kazał kupić ciepłe skarpetki z abs tak też zrobiłam :-p

Moja Marti przestała jeśc chceb,jak ją karmie i np.daję jako i gryza chleba to ona odpycha chleb i mówi beee i pokazuje na jajko im mówi am:-D:-D:-D:-Da najbardziej to lubi kiełbaskę suchą,kabanoski wtedy mówi am keba :rofl2:
 
Iśku to dziwne że nie chcą dawać skierowania, u nas nawet nie trzeba się rejestrować do pediatry tylko się mówi paniom w rejestracji co się chce i się odbiera następnego dnia ;] oby Ci dziad dał skierowanie, a jak nie to go zbesztaj przecież musisz iść z dzieckiem do lekarza

Mój tez wyskakuje z łóżeczka, z kojca też sam wychodził górą jak Zosia z łóżeczka, ale teraz już schowałam kojec, bo miejsce zajmuje ;p

ide na dwór bo oszołom się drze :/
 
Bosshe a ja jeszcze nie byłam u ortopedy:dry::dry::dry: a wszystko dlatego, że tak ciężko jest mi się zapisać. Może zdążę, przed nowym rokiem akademickim. Aż wstyd bo niedaleko mamy do tego ortopedy, naprawdę niedaleko. Zawsze jak chodzimy do parku to mijamy szpital. Wystarczyło by tylko ciut skręcić, wejść i zapisać się na wizytę.
Ależ ze mnie matka leń :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Witajcie - stare i nowe marcówki:)
a ja dzisiaj z pracy na szyvbko. jak jest świeża krew to i zaraz postów przybywa:) az jest co nadrabiać... Ciekawe hstorie pisze życie...witaj Tymuniek:) bardzo ładny synuś.
Ivaz mój ortopeda (robił akurat doktorat z kapci i butów ortopedycznych:-)) mówi, że nie ma sensu noszenie butów profilaktycznie, mnie powiedział, że więcej robią złego niz dobrego. i powiedział, że jesli chcę kupic dziecku buciki "na wszelki wypadek" to dwie kamienice dalej jest ortopeda, który ma fabrykę wkładek i od niego każde dziecko wychodzi z zaleceniem na wkładkę, lub specjalne buciki:p ale ja naprawdę mam fajnego ortopedę:)
 
Magdalenka czasami leń bierze górę:-D:-D:-Dmnie dzisiaj wziął na odkurzanie a musze bo Maciej nanosił wczoraj kamieni z piaskownicy a ostatnim razem jak naniósł kamieni to Marti drpła jednego i wepchnęła do nosa później chodziła z palcem w nosie i krzyczała kaam dobrze ze kamień w ten sposób nazywa od dawna to sie kapnęłam od razu,co by było jakby go dalej wepchnęła :szok::szok::szok:ja jak byłam mała wsadziłam fasolkę do nosa aż wykiełkowała :-D
Justyna to ty już praca,koniec lenistwa ten ortopeda u którego ja byłam cieszy się dobrą opinia i raczej młody jest,jakos mu ufam
 
Justyna własnie mi się zdaję ze ja trafiłam na takiego, który profilaktycznie chce mi Zoske ubrać w ortopedy, tak na wszelki wypadek dlatego tez ja potraktowałam to jego zalecenie tak przez palce.
Isku a ja myslę ze Zoska bardzo aktywnie śpi ona potrafi przez sen usiąść a potem się kładzie całym ciałem, z naszego łóżka spadła mi juz kilka razy w sumie za kaązdym razem by spadała gdybym jej nie zabezpieczała, jak tylko ja wezmę rano do nas to zawsze znajdują ja gdzie indziej, ostatnio przy łóżku stało pudełko z klockami to wpadła przez sen do tego pudła, komicznie to wyglądało bi tyłek był w pudełku a nogi jej wysiały
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witaj Tymuniek :-)

co do ortopedy - ja też nie byłam z Julą, a to w ogóle trzeba? tak odgórnie, wszyscy muszą iść?
Iśku, Jula też w takich skarpetkach chodzi, albo w ogóle boso...
z łóżeczka nie wychodzi - nie mam wyjmowanych szczebelków - ale górą jeszcze nie próbowała
wózek nadal lubi, głownie do spania w dzień - w przedszkolu jest używany do drzemek, bo jest 4 małych dzieci a tylko 1 łóżeczko... jak zapomnę wózka z przedszkola w weekend zabrać, to mam problem, bo nie chce spać :sorry2:
 
Ola to ja cie pocieszę Zoska juz nie spi w ogóle w dzień od jakiegos czasu, a czy jest tu jeszcze jakieś dziecko, które juz nie spi w ciągu dnia?
 
reklama
wiesz, tam w sumie chodzi z 10 dzieci, w tym maluchy: roczna Nina, moja Jula, Kuba starszy o 3 miesiące od Juli, i potem dwulatki, Nika, trzyletni Tymek... takie małe "ognisko" - tak naprawdę to zastanawiam się nad zabraniem stamtąd Niki - bo mi się dziecko "marnuje", to się zrobił taki bardziej żłobek, ona nie ma tam rówieśników, zajęć na miarę swoich umiejętności... ale niestety w przedszkolu gminnym będzie 5 na liście rezerwowej :-( no chyba że we wrześniu się okaże, że jakieś dzieci nie będą chodzić...
 
Do góry