reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Hejka :)

Ewciulek no ponoć taka krąży plotka o ząbkach wcześnie wychodzących :p ale szczerze to jest przeróżnie. Przerabiałam ten temat już przy MAtiku i po wielu rozmowach na ten temat konkluzja jedna- wiele zależy od genów, czas wychodzenia ząbków wcale nie taki ważny, może być tak że komuś bardzo wcześnie ząbki wyjdą i będą super, a może być tak że późno wyjdą i będę słabe. I Odwrotnie też może być :p
Nagraj małą jak gada, nacieszymy uszy:-)
 
reklama
Cześć

Kania nie dziwie sie ze Ethan spi tylko raz bo w sumie łącznie to i 16h przesypia :)) to chyba dużo? :))

Ewciulek zgadza sie synus lubi spac i mi wygodnie z ta jedna drzemka bo spi 2h. Dawaj corcie jak gada. Uwielbiam takie powtarzanie. Mój to najcześciej tata daj albo cos w stylu idzie idzie :)) albo haj mu sie cos uda to jeeee cYli jest :)

Truskafffka no twoja to z tym uzębieniem bije wszystkich. Zobacz jak ona poważnie wyglada szok!!! Śliczna ma buzinke :* a gadanie ze im szybciej tym słabsze sie nie zgadzam. Geny geny no i samo szczotkowanie ważne ;)

Laura na sporcie a ethan spi wre muszę go obudzić i minąć po Lalkę. Dzis mu przedstawiłam spanie i to nie było dobre. No ale kawę z rana wypiłam z koleżanka i zakupki zrobiłam :p
Jutro Laura ma spac u koleżanki wiec wieczór będzie długi :))
 
Bry.
Ewciulek
moja też o tej porze je flachę ale ostatnio rzadko po niej zasypia. W ciągu dnia śpi dwa-trzy razy ale krótko. Super, że Nikoli aptetyt wrócił, moja to tak różnie, jednego dnia je dużo a drugiego tylko by mleko jadła. Parówek jej nie dawałam jeszcze ale bułkę z masłem, wędliną tak. Lubi makaron, ziemniaki, mięsko, marchewkę, jabłka, banany, jogurty, kaszki. Soków nie pije, wodę albo herbatkę. Pewnie jakiś skok, bo tyle nowości i u Was można zauważyć :-) Czekam na filmik gadającej Nikoli.
Truskaffka to dobrze, że dr nie stwierdził nic niepokojącego. Oliwia na bal poszła, wróciła padnięta bo w ciągu dnia nie spała, tak więc padła w 3 sekundy teraz. Widzę, że u Was taktyka podobna jak źle to mama a dobrze to tata. Dziś zaczęła mówić tata :-) Piękne uzębienie ma Amelka :-) Gabrysia póki co ma tylko dwa ząbki a Oliwia w tym okresie miała już ponad 8.
Anka ja wiem czy dużo, raczej w normie. Gabula tak około 14-15 h dziennie, w tym dwie drzemki po 1-1,5 h.

Dziewczyny już śpią, pełne wrażeń, jedna po balu, druga po odwiedzinach koleżanki (1,5 mca starszej) i księdza.
Dziś zrobiła dwa kroczki :-) i mówi tata :-) Zresztą jak chodzi z pchaczem to nawija jak katarynka.
Mąż wybył na kosza a ja już w łóżeczku poczytałam co u Was i pewnie się zaraz położę więc życzę Wam dobrej i spokojnej nocki.
 
Hej kochane:)
Bede się starałą ją nagrać , choć ona nawet jak jej chce zrobić zdjęcie , to wyrywa się z rączkami do telefonu i przestaje uśmiechać, nie lubi pozować:)
Kania gratulacje dla Gabi zrobienia kroczków i wyczekanego słowa tata:)
truskafffka mam nadzieje,że ząbki będą mocne :) trzeba w to wierzyć :) moja dzięki nim już parówę ładnie gryzie,nawet skórkę z chlebka:)
Anka to wam się super piątek szykuje :)
 
Dziękuję Wam za słowa otuchy dziewczynki :)
Problemy Łucji są spowodowane słabymi mięśniami i nawet nie chodzi o napięcie wszystkich tylko o mięśnie brzucha, nóg i pośladków, do tego dochodzą zaburzenia koordynacji pochodzenia ośrodkowego, a to wszystko jak podejrzewają neurolodzy jest winą zbyt dużej ilości płynu mózgowo rdzeniowego, także problemy nie miną same, ot tak..czeka nas niestety jeszcze długa droga..
Łucja jest teraz na fazie pokazywania wszędzie gdzie tylko dzidzi, przez to tak zmaltretowała swoją książeczkę zdrowia, że szok :p Pokazuje palcem dzidzi i mówi dzidź i pokazuje gdzie dzidzia ma oko i tak pół dnia :p A od 3 tygodni Łucja robi kupkę na kibelek :)
Lecę bo za pół godz mamy rehabilitację a ja siedzę :sorry:
Ewciulek Łucja mimo jednego zęba też zjada skórki od chleba :-p:-p:-p
 
dzien doberek :)

Ewciulek z ukrytej kamerki kręć :p
Kania córa wam daje znać że czas na drugie dzidzi :p

Melka też skórkę chlebka lubi memlać :)w ogóle wyrywa się do samodzielnego jedzenia i zabawą tym jedzeniem, więc po jedzeniu sporo sprzątania :p
 
Wpadam na chwilke. M niedoczynność tarczycy i torbiel na prawym płacie.przepraszam że tak tylko o sobie .Artur w nocy marudzi,niewiem czy mu zebybwychodza czy co. Nic tam nie widze nowego. Ogólnie to się rok kiepsko zaczal dla nas. Pozdrawiamy
 
Hej
Wczoraj nic nie pisałam bo miałam niezła niespodziankę Rabo zadzwonił telefon z pytaniem czy możemy wpaść na kawę? Usza nie wierzyłam :) mamy rodzine w Irlandii i przyjeżdzali koło nas. Wracali z polski i takim sposobem mogliśmy sie spotkać. Wyjechali dzis przed południem.
Ethan spi a ja zbieram sie do prania i prasowania :/
Pózniej lecę po Laure i zakupy.
Może dzis bede miała spokojny wieczór ;)

Kiniusia trzymam kciuki za Łucje i wierze ze będzie dobrze
 
reklama
Hej

Jutro mamy wizytę w Klinice trzymajcie kciuki za Ethana.
Dam znac jak wrócimy
Laura wkoncu wróciła do domku :)) zasiedziala sie u koleżanki :))
Dzis spokojnie zjedlidmy obiadek i pojechaliśmy po Laure. Ethan wytrzymał dzis od 13-21szok!!
 
Do góry