reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

NomiMalone dzięki, czopek pomógł, ale co się napłakała :-(
A co do becikowego, to ja nawet muszę Pity za 2011 i Pit 11 poprzynosić. Mnóstwo tam tego jest!! Jakby z 10 tys.dawali, a nie 1 tys.:-/ ehh...
 
reklama
ja Becikowe juz załatwilam. nawet dawno. i juz mam ten tysiac na koncie...u nas gorac taki ze wysiedziec nie idzie..
Asinka problem z kupa moze tez byc przez pogode..jednak kupy takiego malucha sa bardzo wodniste...

co do drugieg dziecka ja chcialam aby by drugie bylo w wieku 2-3 lat Kubusia...
 
Ostatnia edycja:
my juz po świętowaniu skończonych 5 miesięcy! :)

zainspirowałyscie mnie tym tematem o drugiem dziecku.. moze gdyby nie nasza pokręcona sytuacja zawodowa, to tez bym myslala o drugim jak mlody skonczy rok. Ale tak, trzeba pewnie bedzie troche dluzej poczekac.. choc duzej roznicy tez bym nie chciala :/
 
Asinka ja miałam całą tekę papierów do becikowego i co się okazało, że US wydał nam zły dokument a propos zarobków:szok: Na szczęście pani urzędniczka cud miód kobieta, wpadł jej w oko Gabryś i załatwiła z nami sprawę:-D Kasa wpłynela nam szybciutko bo w ciągu 2-3 tygodni.

Zuzkon ja właśnie mam taką różnicę 2,6 widzę sporo plusów, ale wiem, że jak mała by się pojawiła dopiero teraz było by lżej:)) Choć wszystko ma swoje plusy i minusy:-) U nas 3 bobas będzie dopiero jak młoda będzie miała około 4-5 lat:-D

my obecnie w domu bo na dworze nie idzie wytrzymać...nie cierpię takich upałów, a podobno cały taki sierpień ma być:/ Masakra!!!
Odliczam dni do wyjazdu na Mazury i moczenia pupy w wodzie:-D

A tymczasem Warszawianki zapraszm na wymianę ciuchową:)

https://www.facebook.com/events/530889400292455/?ref=25
 
Hej Dziewczyny! Rzadko się ostatnio pojawiam, ale przez te upały Gabrysia bezsenna, absorbująca jest bardzo i non stop domaga się naszej uwagi. Mam nadzieję, że ten gorąc już się skończy, bo mamy w pokoju ok 30 st. C i już nie wyrabiamy...Okna od zachodu :(
U nas alergicznych przebojów ciąg dalszy. Zmiany na buzi zniknac nie chcą, dodatkowo pojawiły się na łokciach, pod kolankami i koło szyi :( W poniedziałek byłam z mała u lekarza, dostałyśmy skierowanie do alergologa. Pani dr postraszyła, że czeka się bardzo długo ale tego samego dnia podzwonilam i udało mi się znaleźć wizytę 29 sierpnia!!!
A poza tym wczoraj Gabrysia zaliczyła pierwszy udany obrót z plecków na brzuszek (wcześniej nie mogła dźwignąć tylko głowy), a dziś już stało się to jej ulubionym zajęciem i na macie czy kocu nie robi nic innego tylko się turla :-D. No i nareszcie zaczęły jej włoski rosnąć!
A dziś byliśmy na kontroli bioderek i na szczęście juz wszystko ok:) Ufff :) Idę poczytać co u Was!

PS. Gabrysia waży 6300g. Odkąd dokarmiam ją mm zaczęła przybierać w ekspresowym tempie :szok:.
 
u nas tez chłodnio deszczowo wiec z domu dziś nie wychodzimy. jutro sobie to odbijemy.

młody dziś tradycyjnie pochłoną słoiczek marchewki z ryzem na obiad. i wszystko wkolo brudne..
a wszystko dlatego ze podczas karmienia łyżeczką za wszelką cene chce jej dotknąć i sam sobie wsunąć jedzenie do buzi.
macie jakies sposoby na takie mocujące się rączki? ;)
 
Bry.
Co tu taka cisza??? Wszystkie się urlopujecie?
U Nas nocka znów nieciekawa, powinnam już przywyknąć.
Oliwia nadal kaszle nieładnie, Gabi ma katar...
Jutro kontrola u dr więc wezmę też Gabi niech ją osłucha, bo dziwnie mi tak charczy.
Makunia to super, że z bioderkami wszystko dobrze :-)
Betina79 moja też tak robi, normalne u dzieci, jak wkładam łyżeczkę do buzi to trzymam jej delikatnie rączki, jak puszczę to czasami wkłada je do buzi i ręce całe z marchewki i wszystko wokół też ;-)
Ala udanego urlopu na Mazurach.
Asinka my becikowe załatwialiśmy zaraz na początku, i w ciągu miesiąca pieniądze były a papierologia musiała być, przecież to najważniejsze prawda, jakby co najmniej w kilku tysiącach dawali ;-) A co do kupki, jest też coś takiego jak katekter, sprawdź sobie w necie, do odgazowywania dziecka.
Zuzkon u Nas jeden dzień chłodno było (wczoraj) a dziś znów gorąco...
Miłej i spokojnej niedzieli.
 
hejka :)

Melduję się po wakacyjnym wypadzie :)

Wypoczynek cud malina :D młoda grzeczna, uchachana :-) straszny z niej wiercipietek, turla się, pełza, na czworakach staje, szaleć można :-D ale silna dziewczyna jest że heeej :-)
poznali się z kolegą Oskarem :) młody wielki facet, dwa miesiące młodszy a wielkościowo prawie tacy sami są, tylko po wyrazie twarzy widać różnicę, Melka to już taka cwaniara, wszędzie jej pełno, a Oskar taka żmijka jeszcze, jak go położysz tak leży, cyca, śpi i sra na okrągło :p

a nasze starsze dzieciak Natalia i Matik...matko boskaaa miłość wciąż trwa.. już kilka lat :-D pierwszy poważny związek Matika i ciągłe gadki o tym jak się ożenią..masakraa..:-pzresztą wrzucę jakieś fotki, to same zobaczycie jak oni się kochają...:-p

pozdrawiam mamuśki i wasze maluszki :-)
postaram się poczytać co u was:-)
 
reklama
ewelinka decyduj sie jesli chcesz zeby dzieci mialy dobry kontakt. im mniejsza roznica tym ten kontakt bedzie lepszy. moja pierwsza corka miala 8 miesiecy kiedy zaszlam w druga ciaze. teraz uwazam ze dobrze sie stalo. roznica to 17 mieiecy. oczywiscie nadal sa plaskacze w twarz, ale tez duzo caluskow i przytulanek. wiem ze z dnia na dzien bedzie lepiej bo takie dzieci sie soba zajma i troche zejda ze mnie. wiec pierwszy rok najgorszy a pozniej licze na ich wspolna zabawe. mam teraz niezly mexyk i to nie da lada wyczyn samej uporac sie z dwojka, ale raz sie zyje
 
Do góry