reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Cześć dziewczyny!
:-D
Na początki chciałam złożyć życzenia wszystkim roczniakom, które już mają za sobą swoje święto :)
Najmocniej życzę im zdrowia, bo to najważniejsze.

Anka26,07 jestem do tyłu z czytaniem, nie wiem co się stało, ale trzymam kciuki za powodzenie operacji, oby wszystko było dobrze i Ethanek jak najmniej cierpiał.

Kaniu jak czytam co Gabi przechodzi w żłobku to wali mi serce, nas żłobek czeka od września i już myślę jak to będzie zostawić tego skarbusia. No nic oby z dnia na dzień było lepiej, aż się doczekasz chwili, że Gabi nie będzie chciała wracać do domu, bo zabawa będzie trwała w najlepsze.

Truskafffka fajnie, że cieszysz się z powrotu do pracy, czyli masz fajną atmosferę? Ja wracam w październiku, ale nie raczej nie będę się cieszyć heheh :)

Ewelinko mój Kacperek też w kółko mówi tylko tata, tata, tata tak się na uczył i pięknie mu to wychodzi, mama nie z taką częstotliwością. Nie przejmowałabym się tym, że córcia jest bardziej tatusiowa, to chyba normalne córeczki tatusia tak się mówi :) A i tak mama najważniejsza!

Ewciulek
ja też non stop coś zmieniam, aż się mąż śmieje, że nie umie już nic znaleźć bo non stop coś porządkuje, przestawiam. Ale zasłonek bym co chwila nie zmieniała :p nie chciało by mi się :D

Herbata pamiętam Cię :) co u Was?

U nas Kacperek zaczyna chodzić na swoim koncie ma już 18 kroczków pod rząd hahaha :D
Żarłok z niego nieprzeciętny.
Poza tym w piątek już minie roczek z tym naszym Skarbem, niesamowite.
:) Ech...

Pozdrawiam wszystkich.
 
reklama
Patula Kacper będzie miał wtedy 1,5 roku więc może nie będzie tak źle, choć z tego co mówią to im starsze dziecko tym trudniej mu się rozstać z rodzicem. Wielkie gratulacje dla Kacperka z okazji pierwszych samodzielnych kroczków :-) I Wszystkiego Najlepszego dla Niego z okazji jutrzejszego święta !!!

Dziś mąż odwiózł Gabrysię do żłobka, o dziwo zero płaczu, uśmiech na twarzy :-)
Normalnie jestem pełna podziwu :-)
Cieszę się, bo to mąż będzie ją odwoził a ja będę Oliwię odprowadzać do przedszkola jak wrócę do pracy.
 
hejka, wpadam na chwilkę

ja mam dziś zalatany dzień :p rano wstałyśmy, szybkie śniadanie i sruu do przedszkola, bo dzień otwarty, popatrzyłyśmy jak Matiko pracuje, bawi się, Melka też się wybawiła, powrót do domu, ogarnianie chaty i drzemka ufff chwila na kawę, a zaraz za prasowanie się biorę, bo nową pakę ciuchów dla Melki dostałam...i trza to ogarnąć :p obiad, pobudka, znów sruuu do przedszkola po Matika, chwila w domu i znów sruuu do przedszkola na zebranie aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :baffled::-p:shocked2::-D

Patula no tak, praca fajna, choć oczywiście szef za mało płaci :p i towarzystwo super, więc się ciesze :)
gratki samodzielnych kroczków :)
Kania no i super wieści!!
Jak Matiko ruszył do przedszkola to na początku też D go odstawiał, bo mi serce pękało na samą myśl ;) ale w końcu i ja się odważyłam, i faktycznie przy mnie więcej żalu było.. ale starałam się dzielnie szybko z uśmiechem na buzi oddelegować pierworodnego, a potem przeżywałam w samotności
Anka Z Wami całym serduchem ;)

i dla wszystkich roczniaków NAJ NAJ NAAAaaaajsłodsze buziaki urodzinowe przesyłam! :D
 
Hej dziewczynki:)
Dziś miałam dzień dla siebie, polatałam po mieście z teściową i mamuśką, o dziwo ,wszystkie 3 mamy dobry kontakt, mężuś siedział z Niki :) jutro młoda ma urodzinki, ale świętujemy w sobotę , bo gościom lepiej pasuje, a mnie w sumie też:) moja mała kruszynka nie będzie już niemowlaczkiem.....:)
truskafffka pytałaś , która z mamusiek wraca do pracy, więc ja 22 kwietnia....średnio się ciesze, bo również jak u Ciebie kasa nieadekwatna do pracy, towarzystwo średnie, przekonałąm się o tym będąc na macierzyńkim, aż raz mnie odwiedziły moje koleżanki, przez cały rok, ale ,że ja nie z tych co szukają przyjażni na siłę, więc po powrocie skupie się na wykonywaniu pracy i zachowam POPRAWNE stosunki z dziewczynami bez żadnych achów i ochów....jak wcześniej:)
patula gratulacje dla synunia pierwszych kroczków...:)
kania może Gabi się powolutku przyzwyczaja, a swoją drogą moja przyjaciólka jak odprowadza syna do przedszkola, to jest ryk itd, jak odprowadza jej mąż wszystko w jak najlepszym porządku,bez scen....także sptuyne dzieciaki wyczuwaja na ile przy jakim z rodziców mogą sobie pozwolić, taka prawda , nasze dzieci ciągle nas testują....
 
Truskaffka faktycznie w biegu dziś dzień spędzasz, pocieszę Cię ja też...i jutro od 6.30 rozwozimy dzieci i jedziemy do Rzeszowa na rezonans. Po badaniu luz, weekend ponoć ma być ciepło co mnie bardzo cieszy :-)
Ewciulek upolowałaś coś fajnego dla siebie i córci na wiosnę? Jak tak to pochwal się :-)
Uważam, że za tatą ryku nie było bo nie jest z nim tak emocjonalnie związana jak ze mną.
Panie mówiły, że na otwieranie drzwi też znalazły sposób, i sadzają ją z dala od nich i tyłem, jak nie słyszy że się otwierają i ktoś wchodzi to płaczu nie ma.
Dużo gości się spodziewacie na roczek Nikusi?
Wszystkiego Najlepszego dla Niej z okazji jutrzejszego święta !!!
 
Hej kochane:) aż się łezka w oku kręci, moja malutka kończy roczek :) moja duma i szczęście właśnie wychodzi z niemowlęctwa......
Kania no baaaa,że z gołymi rękami do domciu nie wróciłam.....jak już się wypuściłamz domu to i się lekko obłowiłam:) mężowi kupiłam koszule, Nice opaski , spinki( czyli jej przekleństwo) , jakieś 2 bluzeczki na 90 cm :szok: , długa ta moja pannica:) a sobie 2 komplety bielizny, a co w końcu jestem kobietą:) a gości będzie niewielu 11 osób, chrzestna Nikki z rodziną ma być po niedzieli, bo pracuje:) także jutro imprezujemy:)
 
Wszystkiego naj dla roczniakow ;) !! My dzis rok mamy :-)

U nas po staremu... szybko mi ten rok zlecial. Duzo szybciej niż pierwszy rok zycia starszej corki. Jeszcze jeden i bede miała w domu dwie gaduly. Sto lat juz odspiewane przez siostre. Czyli "go las go las niech zyje dzidzia nam!" ;) wyprawiamy dopiero w kwietniu bo teraz czasu cos brak.

Anka daj znac jak ethan !!

Patula gratuluje kroczkow ;)

truskaffka zmienilam sygnature specjalnie dla Ciebie :)
 
Ostatnia edycja:
Hej :) 100 lat dla solenizantów i solenizantek :-)

My juz po imprezie :-) siostra mi pomogla w przygotowaniach, wiec w miare sprawnie nam poszlo. Impreza byla glownie dla znajomych bo najblizsza rodzina w polsce, jedynie siostra przyjechala z oslo. Ciezko uwierzyc, ze to juz rok zlecial :-( jakos mi smutno, ze te chwile tak szybko przemijaja.

Emilka dostala pchacz i smiga po calym mieszkaniu....strasznie sie dwnerwuje jak wjedzie w jakis mebel...nerwicy sie dziecko nabawi predzej niz nauczy chodzic :-)
 
Witam :)
U nas w piątek urodzinki, wczoraj impreza, 13 osób, Kacper w wyśmienitym humorze, wybiegał się z dziadkami, super, tortu nie chciał wykrzywiał buzię hehe. Dostał laptopa z Fisher Price i tańczył do melodyjek. :)
Wszystkiego naj dla roczniaków!

Kaniu cieszę się, że mniej stresu z pozostawieniem Gabi w żłobku.
Dziękuję za życzenia!
Truskafffka ale miałaś zalatany dzień, jedno jest pewne nie nudzisz się hehe. Powiem Ci, że czasami lepiej mniej zarobić a wśród fajnej atmosfery, niż więcej w pełnym stresie,
Dzięki za gratki i życzenia.
Ewciulek ja też wczoraj robiłam urodzinki mojemu Juniorkowi, już nie jest niemowlaczkiem ojoj jak to szybko zleciało. Wszystkiego naj dla Niki.
Ewelinka wszystkiego naj dla Emilki!
Herbata wszystkiego naj dla córeczki.
 
reklama
Bry.
Herbata, Ewelinka Wszystkiego Najlepszego dla Waszych Córeczek :-)

Ewciulek fajnie, że zakupy się udały :-) Jak po imprezie ur?
Anka co u Was? Jak Ethan? Wypuszczają Was dziś?
Patula super, że imprezka się udała a solenizant zadowolony z prezentów :-)

Dwa tyg spokoju było i znów się coś przyplątało Gabuli, od soboty mi gorączkuje, wczoraj nie miała a dziś od rana powtórka z rozrywki. Byłyśmy u lekarza - ponoć gardło ma czerwone, oczywiście antybola jej władowała. Tłumaczę, że dziecko wymiotuje po wszelkich syropach, do buzi nic nie weźmie to mi mówi żebym przyszła jak nie będzie chciała jeść :-( Poza tym nba plecach jej się zrobiły dziwne krostki, dwie plamki. Dr obejrzała i stwierdziła że to wirusowe. Mówię jej że to ma od środy a temp pojawiła się w sobotę - to mi powiedziała że gorączka pojawia się czasem po wysypce. Na brzuszku też ma dziwną kaszkę. Mogłabym sądzić że to trzydniówka ale temp miała w sobotę, wczoraj nie a dziś znów. W żłobku było coraz lepiej i śmielej a teraz po chorobie będzie hardcore :-(
 
Do góry