reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Kania po 12h po jedzeniu moze zaczac sie cos dziac, ale to duzy facet wiec mysle ze nawet nie bedzie znaku;-) No moze procz mniejszych porcji:rofl2:Wspolczuje problemow z kanalikami:baffled:A bieg w deszczu to niezla frajda Terminy to jakas masakra, szok!!!

U nas dzis 3 miesiace:-)
Czas i pora by moje dziecie przestalo tak duzo spac:tak:
Wlasnie lezy sobie na macie i oblizuje palce:-D chyba zabawki mu sie znudzily:-D
 
reklama
Trytytka mnie już kilka dni trzyma :-( Ale te guzy nie pozwalają mi spać.
Najważniejsze, że u Was poprawa jest :-)
Ania najlepszego dla Ethana z okazji ukończenia 3 miesięcy :-) Oby mu mleczko służyło :-)
Gabi też woli własne dłonie niż zabawki ;-)
 
ula ja od wczoraj daje bebilon ar malemu.nawet wcina choc dzis rano robil awanture.troszke sie mu ulalo. ale jak sie bawi to nic z niego nie leci. wczoraj cala mate eduk.zabrudzil:confused2:moze bedzie lepiej:)

aniu wszystkiego naj dla Ethana:)kurcze podoba mi sie to imie:)
bylismy na spacerku,maly zjadl i spi. nie mam tu w krk kolezanek i troche mi smetnie tak samej spacerowac:-(nawijam do malego jak szalona:)no z kims musze rozmawiac:)
 
Synus spi juz ponad 2h i nie bardzo chce wstac, bede musial go budzic bo trzeba jechac po Laure
Dzis zostalo mi zrobienie zdjec dla dzieci do paszportow i wlaczenie prania ( ale to na noc) a na wieczorek zostawilam sobie prasowanie

Kania raczki maja lepszy smak:-D
Zabka ja jak uslyszalam Ethan to sie odrazu zakochalam. Dobrze ze mam takiego cudownego meza i pozwolil tak nazac syna:happy:

Dzis maz mi oswiadczyl ze pod koniec miesiaca zabiera nas nad jeziorko na 4 dni:happy:
Mamy jechac w wiecej osob wiec juz sie ciesze:rofl2:
Szkoda ze ja mieszakam tak daleko od Was:baffled:
Na slasku napewno bede za rok w czerwcu bo moj brat sie zeni. Oczywiscie mam nadzieje ze ktoras bedzie chcetna na spotkanie:sorry:
 
hejka

gin dziś zaliczony, usg zrobione, jakieś zwapnienia jeszcze widać:confused2: ale czekamy na pierwszą @ i zobaczymy czy się oczyści wszystko, czy nie...
no i mam jeszcze się wstrzymać z ćwiczeniami na brzuch, bo mnie ostatnio koło blizny brzuch boli, więc Chodakowska idzie na razie w odstawkę, za to odkurzę stepper i trochę nad tyłkiem i udami popracuję

przy okazji zaliczyłam małe zakupy i trzy bluzki sobie kupiłam:-p na rzeczy dziewczęce nawet nie patrzyłam, bo zaraz bym coś znowu do domu przytachała :-D a Mati bogatszy w koszulę, bo na weselicho idziemy i na poprawiny potrzebował ubrania :)

no i oczywiście truuuuskawki moja kochane kupiłam, dziś obiadu nie ma...są truskawki haha

zaraz po młodego muszę brykać a młoda śpi i śpi..chyba z babcią zostanie a ja szybko Matika odbiorę

Madzia Anka hehe moja żmijka też się przemieszcza, śmieje się z niej, bo np kładę ją na środku kanapy na poduszce dużej, a ta się rzuca tak że zaraz w poprzek łóżka leży poza poduchą:-D
Anka moja jak je to się hihra :p co na nią spojrzę to zaraz uśmiech od ucha do ucha :p
a dla Ethana wielki mniamuśny Muuułaaaaaa :**** za te trzy piękne miesiące :))
Kania haha też kiedyś uciekałam przed deszczem, młody wniebowzięty, mała w wózku wielkie oczy co tak gnamy:-p folia oczywiście zamiast przy wózku..to na strychu :-D
brawa dla Gabrysi za postępy :)
Deizzi super :) brawo dla Ignasia :) bo nie pamiętam czy gratulowałam smykowi ;)
Roksaa ale się włóczysz :p
trytyka oo super, dzięki za stronkę z centylami, będę i ja korzystać ;-)

miłego dnia ...lece spytać babcię czy może polukać na małego śpiocha ;-)
 
Żabka jak bym tylko nie mieszkała na drugim końcu krk to ja też chętnie bym z Tobą pospacerowała;) lekarka nie chciała mleka zminiać bo po tym sytuacja brzuszkowa najlepsza dlatego zagęszczam, niby lepiej ale i tak się już z 2 razy przebierałyśmy bo cieknie z niej troche...

Ania wszystkiego naj dla ethana, mój mąż jedynie zaproponował wyjazd na wyścig górski:( ale zawsze:( Wam się miły wypad szykuje:)

Kania a próbowałaś małą inaczej przystawiać np spod pachy?? gdzieś czytałam ale już dokładnie nie pamiętam gdzie że pozycja ma znaczenie skąd dziecko opróżnia tą pierś, strasznie Ci współczuje tego bólu...

Truskaffka ja też jeszcze bez obiadu ale fakt truskawki wczoraj kupiłam:p na obiad makaron ze szpinakiem i gorgonzolą czyli zajmie mi on 10 min;)

Pola bardzo marudna dzisiaj, a od wczoraj nie chce mi zejść z rąk, chyba skok rozwojowy - 12 tydzień....
 
kania masuj, masuj. mam nadzieje ze pomoze szybko! moja starsza juz dobrze reaguje na mala, ma ja w d... niekiedy, czasem caluje, ale kopniaki sa coraz rzadsze :-) jest teraz na etapie nasladowania mnie. bierze lalke, kladzie na bujaczek, lale przewija, ubiera, myje jej glowe, przystawia do sutka :-D a jak Oli na Gabi?
 
reklama
moj dzis je na lezaco na lozku na rekach nie chce a jaj juz to tylko sie smieje i butle wypycha:)no i piszczy na calego:-Dmoze u nas tez ten skok rozwojowy. wiec dalej spaceruje sama:(
 
Do góry