reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

u mnei dzis nocka tez nie fajna. nie moglam spac. budzilam sie co pol godziny i w zadnej pozycji zasnac nie moglam:( kuba spal a ja nie moglam.

Herbata u mnie zero postepow w ogole. ani trzymanie zabawek ani przewracanie z plecow na boki ani z brzucha na plecy i na odwrot. w ogole nie chce sie przekrecac. a w Warszawie pogoda taka ze nie chce wyjsc bo jest tak goraco..nie da sie wytrzymac..
truskaffka wszystkeigo najlepszego.:)
asinka i widzisz wszystko jest dobrze:). my wczoraj bylismy w przychodni dowiedziec sie o szczepionki. pomimo tego ze w pon bedziemy na szczepieniu chcialam go zwazyc. no i wazy 5900g. a 31.05 wazyl 5250.
jestem z siebie dumna bo wczoraj uszylam kubie zabawke. może i nie jest najładniejsza ale mi się podoba. kubie chyba tez bo patrzy za nia.. 1373052825830.jpg
 

Załączniki

  • 1373052825830.jpg
    1373052825830.jpg
    34,4 KB · Wyświetleń: 53
reklama
hej Kochane ja na szybko nawet nie czytalam tylko chce sie przywitac na watku glownym
Urlop w Polsce mega udany, jak bede miala wiecej czasu to napisze co nie co a teraz wybaczcie bo wybieramy sie na urodzinki i w sumie juz tam powinnam byc:szok:
Buziole i udanego weekendu
My bedziemy poza domem:rofl2:
Sciskam dzieciaczki
 
kilka z Was pytalo o ta rehabilitacje. wiec tak,na razie dostaliśmy na ten tyd tylko jedno cw - uciskac jedna reka punkt jakiś tam (pod sutkiem) a druga reka mocować się z jego glowa, tzn starac się ja ciagnac w jedna str kiedy dziecko chce w druga.. Nie wiem czy to co napisałam ma sens;)
ale najważniejsze ze już po kilku probach i młody nie ma takiego placzu jak na początku
 
Dziewczyny ja byłam wczoraj z Polą u rehabilitantki i zgroza... Nie wiem jakim cudem ale wpadłam na pomysł żeby zabrać moją siostrę bo trzeba jechać na drugi koniec krk jak mała będzie płakać nawet nie mam jak jej dać smoczka (dopięta w isofixie z tyłu - muszę nauczyć się montować fotelik na pasach bo nie umiem..) i tym cudownym sposobem coś z niej wyniosłam. Moja córka tak krzyczała - zaczęła zanim weszłyśmy na sale, już w poczekalni i przez bitą godzinę krzyczała jak by ją ze skóry obdzierali.. różne ma humorki ale czegoś takiego nie widziałam:( myślałam że coś jej jest ale jak wyszłyśmy tylko za drzwi jak ręką odjął. Siostra ją nosiła a mnie kobitka na lalce pokazywała co mogę robić.. bo się nie dała dotknąć:( nawet ja jej uspokoić nie mogłam, pisk,krzyk, płacz. W przyszłym tygodniu kolejna próba tym razem jadę z mężem...

A hit na dziś - dziecko nie chce jeść ode mnie, cały dzień karmi ją mój mąż, w sumie od wczorajszego kąpania.... opadłam z sił...

Zuzkon-śliczna zabawka, najlepsza bo od serca;)
 
JA tylko na szybko i tylko o nas. Hit na dziś mały nurkuje. Mąż go kąpał w wannie i mały przekręcił się na brzuch. Mąż przerażony odwrócił go szybko na plecy pewny że za chwile narobi pełno wrzasku a tu cisza więc postanowił mnie o tym nie informować bo byłoby cytuje "że go nie dopilnowałem". Po chwili młody znowu siup w wodzie na brzuch. Mąż znowu go przekręca na plecy a ten się śmieje i chlupie nogami. Tym razem mnie zawołał żebym zobaczyła. Ignaś co chwile przekręcał głowę tak że zanurzało mu się jedno oko, policzek i część ust a po chwili znowu cały na brzuch i twarz pod wodą. Ale tym razem mały sam się spowrotem przekręcił. Było to dla niego takjakby całkowicie naturalny odruch. Niczym sie nie przejmował. Zero płaczu, krzyku, choćby skrzywienia. Jedynym minusem tego było to że pierwsze dwa razy zrobił z lekko otwartą buzią i coś się tam napił ale za trzecim razem wiedział już że buzie trzeba zamknąć.
 
reklama
deizzi maly plywak wam rosnie, dzieci szybko ucza sie nurkowac i plywac... tak do 9. m-ca chyba

trytytka wspolczuje zachowania corki, moja podobne sceny odwala jak jej sie cos nie podoba. a co do karmienia do minie. moja starsza nie chciala butli od m. chyba z miesiac. za to ode mnie owszem

anka udanego wypoczynku i milych urodzinek

patrycja a u mnie na odwrot, ciagle przekrecanie sie z brzucha na plecy, z plecow na brzuch, czasem poloze ja na macie i znajduje obok wersalki. ale za to na grzechotki nie ma checi...
 
Do góry