reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Albo to po prostu glukoza na czczo, czyli tylko krew ci pobiorą. Tej glukozy do picia raczej nie robi się na tym etapie ciąży, no chyba że glukoza na czczo wyjdzie kiepska.

A, no tak też z początku myślałam, ale tyle tu o tym piszecie, że pomyślałam, że teraz ją wypijacie. :)
 
reklama
Dziś uświadomiłam sobie że ta wyprawka to wyniesie mnie kupę kasy ! W najzwyklejszym Pepco 1 body to 9 zł... a ja nie mam nic, ani ubranek, ani łóżeczka, ani wózka, kosmetyków nie mam NIC !!! Czemu ja durna wywalilam te ciuszki z piwnicy.... stały tyle czasu i nie przeszkadzały .... jestem załamana :sad::hmm:
Też nic nie mam ale się nie martwie jak tylko się dowiem czy będzie chłopiec to poproszę kuzyna i koleżankę o zostawienie ciuszkow a jak dziewczynka to poproszę kuzynke mojego M :)
 
Nie lubię słodyczy, a badanie przetrwałam bez problemu... Nie nastawiaj się negatywnie:):)


Przesądy... Ja wierzę w Boga, a nie przesądy :) Jeszcze strasznie mnie irytują czerwone wstążeczki czy tam kokardki przy wózkach... Naprawdę? Ktoś w to wierzy?
A w czerwone kokardki wierzę moje kwiaty nawet mają :D a przy wózku czy łóżeczku u mnie zawsze przyszywalo się czerwona kokardke z medalikiem :)
 
reklama
Do góry