reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
dziewczyny - musimy odganiać złe myśli, ja się dziś znów katowałam że plamień nie ma bo biorę dwie tabletki progesteronu, do wtorkowej wizyty człowiek oszaleje. Trzeba zająć myśli czymś innym, jutro nowy tydzień i obowiązki w pracy i w domu:)
Eee, będzie dobrze. Ja brałam progesteron i jak miało być źle to było.
 
reklama
@kaylla zazdroszczę pobytu w Karpaczu, odpoczywaj i się nie stresuj ! [emoji6]

Czy się progesteron bierze czy nie to tak jak pisze @Papillonek1980 jak ma być źle to będzie (ja miałam taki krwotok przy innej ciąży,a cały czas na progesteronie). Koniec czarnych myśli, wiem że dzisiejsza wiadomość wprawiła nas w czarny nastrój. Jednak szczęśliwa mama to szczęśliwy bobas,ja mojej dzidzi zafundowałam wczoraj dość złych emocji i starczy !!
 
Miałam ostry, przeszywający ból brzucha i skurcze.
Niestety w przychodni mamy lipne, stare usg i moja lekarka nie ogarnia interpretacji... W razie częściowego odklejenia łożyska kobieta nie wyłapie. Tyle, że serduszko sprawdzi.
 
Miałam ostry, przeszywający ból brzucha i skurcze.
Niestety w przychodni mamy lipne, stare usg i moja lekarka nie ogarnia interpretacji... W razie częściowego odklejenia łożyska kobieta nie wyłapie. Tyle, że serduszko sprawdzi.
O kurcze oby ok wszystko było ,właśnie może ip . albo najlepiej wziąć tą nospe jednak działa rozkirczowo, a jedna dwie ni3 zaszkodzi.Odpoczywaj teraz.
 
Jutro mam legalną wizytę. I rozpoczęcie roku szkolnego.... Nie zostawie dzieci samych, choć śniadanie zrobię, odleżę swoje i jutro rano gin.
U nas IP to min 6 godz czekania (a dziś wstałam przed 4 na pielgrzymkę). Już zasypiam na siedząco. Za kciuki jutro na wizycie będę wdzięczna :)
 
reklama
Do góry