reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny muszę szybko podjąć decyzję a nie wiem co robić..
Umówiłam się do dentysty. Został mi do zrobienia 1 ząb. Nie wiem co tam się z nim dzieje Ale ostatnio mnie 2 razy lekko zabolało... bez znieczulenia nie dam rady bo zrobić. Podobno są takie dla kobiet w ciazy i moja dentysta je poleca. No ale czytam właśnie że lepiej w drugim trymestrze... u mnie dopiero początek 11 tyg... boję się robić że znieczulenie Ale boję się też że nie wytrzymam tych 3 tyg i zacznie boleć...
Mi mowili,ze znieczulenie nie przechodzi przez lozysko i nie grozi dziecku, wiec lepiej lecz zeba, bo gorsza ta infekcja. Ja akurat jestem hard i robie bez
 
reklama
@Ullaa nie podawaj sie nie takie cyrki dzieci robiły zobaczy,ze musi i sie przyzwyczai,bedzie mu tam fajnie pobawi sie. Bardziej to my jako matki przezywamy ta rozlake,gdy widzimy placzace dzieckp
 
@sew
@AngelMum ale kubeczek nie ochroni przez zapaleniem cewki moczowej, bo i takie zapalenie mozna zlapac od chloru na basenie
Dziewczynki jak możecie to użyczcie trochę energii;) zaprowadziłam małą rano do przedzkola i małam tyle planów a przeleżałam cały jej pobyt. Mam pół obiadu jeszcze muszę zrobić ziemniaki i na życzenie córli naleśniki a nie mam siły nawet gary myje na raty:(
 
Mi się nieadawno ukruszyła plomba, martwiłam się ale obyło się bez znieczulenia bo tylko małe czyszczenie i uzupełnienie. Groźniejszy jest chyba stan zapalny w ciąży a nie samo leczenie.
 
Dziewczynki jak możecie to użyczcie trochę energii;) zaprowadziłam małą rano do przedzkola i małam tyle planów a przeleżałam cały jej pobyt. Mam pół obiadu jeszcze muszę zrobić ziemniaki i na życzenie córli naleśniki a nie mam siły nawet gary myje na raty:(
Spokojnie, działaj na raty i odpoczywaj.
 
Nooo pomysł dobry [emoji6]
(Pierwszy raz spotykam kogoś kto używa kubeczka bo moje koleżanki to się na mnie patrzały jak na idiotkę [emoji23][emoji23])
Nie wiedzą, co dobre
@sew
@AngelMum ale kubeczek nie ochroni przez zapaleniem cewki moczowej, bo i takie zapalenie mozna zlapac od chloru na basenie
To już inna sprawa; choć nigdy na basenie nic nie zlapalam więc jedynie o zmieniona szyjke mogę mieć obawy
 
reklama
Dziewczynki jak możecie to użyczcie trochę energii;) zaprowadziłam małą rano do przedzkola i małam tyle planów a przeleżałam cały jej pobyt. Mam pół obiadu jeszcze muszę zrobić ziemniaki i na życzenie córli naleśniki a nie mam siły nawet gary myje na raty:(
Chętnie użyczyła bym, ale sama jej nie mam, jak nie moglam rano oczu otworzyć, tak mi zostało do teraz [emoji849] jakiś gorszy dzień dzisiaj mam, a to dopiero wtorek
 
Do góry