reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Hej Hej :) Ufff wreszcze sie szkola zaczela bo moj 4latek to juz wariowal w domu :) Wiec i ja teraz troszke wiecej czasu bede miala na popisanie tutaj :) We wtorek mielismy pierwsze usg (nie liczac tego w 6tc jak bylam potwierdzic ciaze). Z dzidzia wszystko ok. Machala raczkami do braciszka :) Ja tylko na poczatku zamarlam, bo jak polozna przylozyla glowice to widzialam ze dziecko sie nie rusza...ja juz czarne mysli w ulamkach sekund ale szybko powiedziala ze sobie drzemke ucina :) Potem ,,przeciagalo sie,, machalo raczkami i obrucilo sie plecami do nas hehe ;) Zobacz załącznik 895277
Ja tam nie patrze czy sie rusza tylko czy pika serduszko. Super ,ze wszystko w porządku
 
reklama
A ja na prenatalnych nie pytalam o płeć, bo bylam szczesliwa,ze jest ok i nie było to cos najważniejszego. Jak nie zapomnę to spytam na następnej o ile znów ze szczęścia wyjdzie mi to z głowy [emoji23]
 
U mnie tesc tak samo. Jego bracia maja same corki on tylko dwoch synow I z pierwszego wnuka byl mega dumny a ze drugi najprawdopodobniej chlopiec to jeszcze nie wie :-)
U mnie teść tez sie ucieszyl jak powiedziałam ze lekarz obstawia ze bedzie chłopczyk. Od meza rodzeństwo same córki ma dopiero u nas udalo sie ze 1 wnuk a teraz bedzie drugi a wnuczek ma 5 :) i tez mowil ze chociaż nazwisko przetrwa. :)

Ja o tym ze chlopiec dowidzialam sie na usg prenatalnym w 12+1 za tydzień w piatek mam wizytę u swojego lekarza i powiedzial ze zobaczymy co bedzie bo jestem ciekawa czy moj stwierdzi tak samo jak tamten.
 
U mnie tesc tak samo. Jego bracia maja same corki on tylko dwoch synow I z pierwszego wnuka byl mega dumny a ze drugi najprawdopodobniej chlopiec to jeszcze nie wie :-)
To u teścia jest jedna wnuczka, szwagierka ma trzech chlopcow,ale wiadomo,ze po mezu nazwisko maja jej [emoji6] a szwagier ma syna,ale autystyk wiec rodziny nie zalozy, tamci wszyscy juz nie planuja dzieci dwojka jest po 40stce ,a szwagierka ma trojke to juz koniec u niej, także teściu sie cieszy,ze chociaż bedzie jeden co rodzine byc moze zalozy i dzieci splodzi [emoji23] zobaczymy co drugie bedzie za jakis czas
 
A ja na prenatalnych nie pytalam o płeć, bo bylam szczesliwa,ze jest ok i nie było to cos najważniejszego. Jak nie zapomnę to spytam na następnej o ile znów ze szczęścia wyjdzie mi to z głowy [emoji23]
U nas na prenatalnych niestety nic nie było widać,a wczoraj jak już się rozpłakałam to lekarz się sam pytał czy płeć znamyn no i mówił,że dziewczynki nie mają czegoś takiego między nogami hehe
 
U nas na prenatalnych niestety nic nie było widać,a wczoraj jak już się rozpłakałam to lekarz się sam pytał czy płeć znamyn no i mówił,że dziewczynki nie mają czegoś takiego między nogami hehe
No ja z synem poznalam na zwykłym usg tez płeć jakos w 12tyg okazały sie klejnoty [emoji23] zobaczymy mi sie wydaje,ze chlopak bedzie i tak,a mnie to obojetne
 
Oj wy płaczki [emoji8] ja jutro będę płakać...

Narazie to mi praca na wieczór przeszła [emoji36] i zamiast o 16.30 idę o 19.30... będę siedzieć niewiadomo do której !!! Ludzie, pomocy, oszaleje !!! Dobrze, że dzisiaj pospalam w ciągu dnia to mogę sobie pozwolić, brzuch też dzisiaj w porządku
 
reklama
Ja z córką i synem na połówkowych poznałam płeć, koło 20 tyg chyba, nie pamiętam, ale ja dużo USG nie miałam w ciąży [emoji6] teraz w sumie co wizyta to jest
 
Do góry