reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Generalnie świata nie. I masz ogólnie rację. Niczym bym się nie różniła od takiego bydlaka mszczac się. A taka nie chce być. I tez staram sie nie angazowac emocjonalnie w rzeczy na ktore nie mam wplywu.
Ale ja jak widzę że mogę coś zrobić to reaguje. Na teścia krzyczą jak bije zwierzęta, na dzieciaki znecajace się też. Jak mogę coś zrobić to robię żeby przeciwdziałać.
I uważam że jak się da to takich ludzi trzeba karać.
Nie no, wiadomo, że jak ktoś się znęca, to reaguję. Czy to sąsiad bije dziecko, czy pan w parku kopie psa. Nie można być obojętnym. Tego samego uczę dzieci. :) Zgarniamy z ulicy bezdomniaki, wozimy karmę, koce, smycze do schroniska. :) Dla mnie to ważne, no i myślę, że dzieci najlepiej uczą się naśladując. Trzeba żyć w zgodzie z własnym sumieniem - być dobrym człowiekiem. :)

W takim razie ja się dołączam z moja na 70% dziewczynka :D mała waży 100 gram i ma prawie 9cm, serduszko bardzo ładnie bije w ogóle moja mała jest cudowna :D

Jeśli któraś z dziewczyn mogłaby dopisać mi do tabelki , że będzie dziewczynka i imię Zuzanna to będę bardzo wdzięczna :blink:
Dopisane. :)
 
reklama
Oj jak ja bym chciała żeby mi się tak na plus zmieniło w ciazy.... póki co wszystko mnie wkurza i strasznie placzliwa jestem... Ale może to prze to że tak zle się czuje od ponad miesiąca i psychicznie mnie to wykańcza...

Ja mam ochotę zrobić krzywdę takim ludziom znaczącym się nad zwierzętami. Nam też kiedyś psa pogryzl inny. O mało nie zdechł nasza. Bo ugryzl ja amstaff. Raz. I nic nie było widać. A ropień się zrobił i już z gorączką do lekarza pojechaliśmy. Prawie tysiąc poszło a właścicielka nic.... prosiła tylko mojego męża żeby nie zgłaszał bo jej psa uspia bo to już 3 raz. Ale kasy też nie zwróciła....

Mój teść niestety źle traktuje psy.... takie typowo wiejskie podejście... pies na łańcuch i zbić jak się nie słucha.... ile z ja już się nakrzyczalam na niego... Ale nie dociera...

Jeśli to nie był pierwszy raz powinna nie kaganiec dla psa.
Sama mam amstaffa i wiem ze on by muchy nie skrzywdził bo sam się nawet boi pająków :)
 
Zmieniłam imię córeczki w tabelce i wiecie co? Mamy 8 chłopców na 4 dziewczynki. :)
Jakby to babcie powiedzialy - idzie wojna ;-) a tak serio to dziewczyny beda miały w kim wybierac ;p


Uhh u nas na tapecie chrzest pierworodnej.
Co myślicie o takim ubraniu? Nie chce nic specjalnie kupowac. Ma byc w listopadzie wiec grubsze rajstopy i sweter biały na to jeszcze

1536266315749.jpg
 

Załączniki

  • 1536266315749.jpg
    1536266315749.jpg
    253,4 KB · Wyświetleń: 281
Pomocy z butami.. nie ma ktoras z Was do sprzedania pasujacych do tego zestawu butow w rozmiarze ok 21;pp 40-60 zl kosztują nowe na jeden dzien potrzebne.. a to jeszcze sweter i czapka.. i rajstopy xP
 
@aga6 , przykro mi. Moje maluszki mają rozmiar 39 i 37. Nie pomogę.

Dziewczynki, dzisiaj gościłam mamę. Mówiła mi, że od 6 tyg. regularnie pije zkwas buraczany. Widziałam jej wyniki krwi, bardzo ładnie się poprawiły. Zachęcała mnie do zrobienia, niezbyt pycha, ale wzmacnia. Mnóstwo przepisów w necie, więc mi nie podała. Wiecie co, spróbuję. To plus natka pietruszki (już mi spada żelazo). Dam znać za kilka dni czy to w ogóle da się wypić. :D Dla dzidzi warto.

P.S. Byłam u okulisty. Dostałam skierowanie na cc. Państwowo byłam. Bez koperty. Bez makijaża. Normalnie kocham tego człowieka. :D
 
@aga6 , przykro mi. Moje maluszki mają rozmiar 39 i 37. Nie pomogę.

Dziewczynki, dzisiaj gościłam mamę. Mówiła mi, że od 6 tyg. regularnie pije zkwas buraczany. Widziałam jej wyniki krwi, bardzo ładnie się poprawiły. Zachęcała mnie do zrobienia, niezbyt pycha, ale wzmacnia. Mnóstwo przepisów w necie, więc mi nie podała. Wiecie co, spróbuję. To plus natka pietruszki (już mi spada żelazo). Dam znać za kilka dni czy to w ogóle da się wypić. :D Dla dzidzi warto.

P.S. Byłam u okulisty. Dostałam skierowanie na cc. Państwowo byłam. Bez koperty. Bez makijaża. Normalnie kocham tego człowieka. :D
Piłam długo czas bo dosyć często mam problemy z anemia ( o dziwo w ciazy wyniki idealne xD) i pomaga nawet bardzo ale mi osobiście nie smakowało piłam na przymus i po tygodniu picia przy kolejnych razach zbierało mi się na wymioty .. No ale ja nie lubię nawet soków buraczanych xd
 
Dobrze, ze z dzidzia jest ok! To najważniejsze, wypoczywaj kochana, oby z szyjka było ok? A ręcznie Cie nie badał? Bo i bez USG lekarze są w stanie stwierdzić czy z szyjka jest ok, USG jest tylko dokładniejsze
Tutaj nie badaja podczas wizyt. Tylko za pierwszym razem i dopiero pod koniec ciazy. Ale chyba zalezy mu na dokladnym pomiarze, bo powiedzial zebym w szpitalu sie umowila na usg, na lepszym sprzecie ( bo u niego jest ale duzo gorszy sprzet)
 
Jeśli to nie był pierwszy raz powinna nie kaganiec dla psa.
Sama mam amstaffa i wiem ze on by muchy nie skrzywdził bo sam się nawet boi pająków :)
Tyle że to na łąkach za miastem było więc chyba nie musi kaganca.... ona tłumaczyła że nie widziała naszego psa i nie złapała swojego... A jej wyskoczył gdzieś z krzaków....
Nie no, wiadomo, że jak ktoś się znęca, to reaguję. Czy to sąsiad bije dziecko, czy pan w parku kopie psa. Nie można być obojętnym. Tego samego uczę dzieci. :) Zgarniamy z ulicy bezdomniaki, wozimy karmę, koce, smycze do schroniska. :) Dla mnie to ważne, no i myślę, że dzieci najlepiej uczą się naśladując. Trzeba żyć w zgodzie z własnym sumieniem - być dobrym człowiekiem. :)


Dopisane. :)
No właśnie ja też tak robię. Jako dziecko zawsze płakałam bo moi rodzice nie reagowali a mnie jako dziecka nikt nie sluchal. Wiec teraz ja reaguje.
Jakby to babcie powiedzialy - idzie wojna ;-) a tak serio to dziewczyny beda miały w kim wybierac ;p


Uhh u nas na tapecie chrzest pierworodnej.
Co myślicie o takim ubraniu? Nie chce nic specjalnie kupowac. Ma byc w listopadzie wiec grubsze rajstopy i sweter biały na to jeszcze

Zobacz załącznik 895449
Stroj super moim zdaniem...

Mam przerwę w spaniu... jakieś głupoty mi się myślą (przypomniała mi się wizyta u dentystki bite rzeczy które muszę zrobić po ciazy czyli min 2 korony i mi się wlaczylo zamartwianie czy po ciazy będzie ba czym te korony robić a jak nie to co będzie jak zostanę bez zębów z 1 strony itp) i nie umiem sie uspokoić i zasnąć.....
 
reklama
W takim razie ja się dołączam z moja na 70% dziewczynka :D mała waży 100 gram i ma prawie 9cm, serduszko bardzo ładnie bije w ogóle moja mała jest cudowna :D

Jeśli któraś z dziewczyn mogłaby dopisać mi do tabelki , że będzie dziewczynka i imię Zuzanna to będę bardzo wdzięczna :blink:

Moja też będzie miała tak na imię :)
 
Do góry