reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny, to ja mam super egzemplarz... Może to jeszcze efekt świeżości, albo treningu teściowej:) kubki to ja prędzej zostawię :)
To brzmi tak nierealnie ;)
Ja się złoszczę ale w tym wszystkim pocieszające jest to że gdy ktoś pochwali że w mieszkaniu mamy porządek i że jest ładnie urządzone to z dumą oświadcza że to tylko moja zasługa. No i ma jednak trochę zalet i jest moim przyjacielem już jakieś 13lat;) a ja dla równowagi jestem pedantyczna i chyba niestety aż za bardzo.
 
reklama
Tak Was dziewczyny czytam i dochodzę do wniosku, że mojego męża nie doceniam - u nas wszystkie obowiązki zawsze byłby wspolne, mogę na niego liczyć zawsze. Tak było u moich rodziców, tak jest teraz u nas - dla mnie zawsze było to oczywiste, że jako partnerzy w życiu musimy sobie w codziennych obowiązkach pomagać. Wiadomo, że jak wyślę go samego na zakupy, to jest problem, bo nigdy nie nie patrzy na ceny i przynosi najdroższe produkty,co mnie wkurza ale wystarczy, jak następnym razem pójdziemy razem, pokażę dokładnie, czego używam i następnym razem jest ok :laugh2: Każdego mężczyznę można sobie wychować, żeby żyło nam się lepiej! ;););)

Ja dziś mam dzień odpoczynku - wczoraj pokonałam tarase w Jakuszycach ponad 20 km i jeśli któraś z Was tam jeszcze nie była, polecam gorąco najlepsze na świecie naleśniki z jagodami w Chatce Górzystow! Po prostu smakują obłędnie! Przesyłam Wam zdjęcie na zachętę! :biggrin2:

Miłej niedzieli!
IMG_20180908_130619.jpg
IMG_20180908_130619.jpg
IMG_20180908_130619.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180908_130619.jpg
    IMG_20180908_130619.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 338
Tak Was dziewczyny czytam i dochodzę do wniosku, że mojego męża nie doceniam - u nas wszystkie obowiązki zawsze byłby wspolne, mogę na niego liczyć zawsze. Tak było u moich rodziców, tak jest teraz u nas - dla mnie zawsze było to oczywiste, że jako partnerzy w życiu musimy sobie w codziennych obowiązkach pomagać. Wiadomo, że jak wyślę go samego na zakupy, to jest problem, bo nigdy nie nie patrzy na ceny i przynosi najdroższe produkty,co mnie wkurza ale wystarczy, jak następnym razem pójdziemy razem, pokażę dokładnie, czego używam i następnym razem jest ok :laugh2: Każdego mężczyznę można sobie wychować, żeby żyło nam się lepiej! ;););)

Ja dziś mam dzień odpoczynku - wczoraj pokonałam tarase w Jakuszycach ponad 20 km i jeśli któraś z Was tam jeszcze nie była, polecam gorąco najlepsze na świecie naleśniki z jagodami w Chatce Górzystow! Po prostu smakują obłędnie! Przesyłam Wam zdjęcie na zachętę! :biggrin2:

Miłej niedzieli! Zobacz załącznik 896121 Zobacz załącznik 896121 Zobacz załącznik 896121
Ależ obłędnie wyglądają:surprised:.... Witam się i ja w ten niedzielny poranek
 
Tak Was dziewczyny czytam i dochodzę do wniosku, że mojego męża nie doceniam - u nas wszystkie obowiązki zawsze byłby wspolne, mogę na niego liczyć zawsze. Tak było u moich rodziców, tak jest teraz u nas - dla mnie zawsze było to oczywiste, że jako partnerzy w życiu musimy sobie w codziennych obowiązkach pomagać. Wiadomo, że jak wyślę go samego na zakupy, to jest problem, bo nigdy nie nie patrzy na ceny i przynosi najdroższe produkty,co mnie wkurza ale wystarczy, jak następnym razem pójdziemy razem, pokażę dokładnie, czego używam i następnym razem jest ok :laugh2: Każdego mężczyznę można sobie wychować, żeby żyło nam się lepiej! ;););)

Ja dziś mam dzień odpoczynku - wczoraj pokonałam tarase w Jakuszycach ponad 20 km i jeśli któraś z Was tam jeszcze nie była, polecam gorąco najlepsze na świecie naleśniki z jagodami w Chatce Górzystow! Po prostu smakują obłędnie! Przesyłam Wam zdjęcie na zachętę! :biggrin2:

Miłej niedzieli! Zobacz załącznik 896121 Zobacz załącznik 896121 Zobacz załącznik 896121
Wow ale pięknie te nalesniki wygladaja a smakuja pewnie jeszcze lepiej
 
reklama
Dziewczyny, to ja mam super egzemplarz... Może to jeszcze efekt świeżości, albo treningu teściowej:) kubki to ja prędzej zostawię :)

Ze jego teściowej czy Twojej tesciowej?:p

Moj mąż miał zawsze wszystko pod nos.. zanim go nauczylam zeby choc troche mi pomagal to minelo sporo czasu :p z perspektywy tylu lat to jest duuuuza roznica :p
 
Do góry