reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

• 1 miesiąc

Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

Głosów: 0 0,0%

• Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Rozwiązania
0
Witam drogie Mamusie ;) mam pytanie odnośnie przeciwciał do grupy krwi. Czy w przypadku gdy macie grupę krwi Rh- , lekarz prowadzący ciąże zalecił Wam zastrzyk Rhophylac 300? Moja lekarka dała mi receptę 100% płatną, ale powiedziała ze od zeszłego roku NFZ refunduje ten zastrzyk i żebym spróbowała w przychodni państwowej. Dzwoniłam w parę miejsc i jest z tym problem. Napiszcie proszę jak to wyglądało u Was.

Rozwiązania
0
Cześć:)
Chciałam się przywitać. Mam 28 lat, jestem w pierwszej ciąży, mam termin na 22.03.2019. W środku siedzi dziewczynka. Proszę o dodanie mnie do odpowiedniego wątku. Jestem trochę zielona tu na forum, a że mam teraz dużo czasu, to samotność mi trochę doskwiera, chętnie sie trochę zsocjalizuję. Pozdrawiam:)

Aguu

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Witam drogie Mamusie ;) mam pytanie odnośnie przeciwciał do grupy krwi. Czy w przypadku gdy macie grupę krwi Rh- , lekarz prowadzący ciąże zalecił Wam zastrzyk Rhophylac 300? Moja lekarka dała mi receptę 100% płatną, ale powiedziała ze od zeszłego roku NFZ refunduje ten zastrzyk i żebym spróbowała w przychodni państwowej. Dzwoniłam w parę miejsc i jest z tym problem. Napiszcie proszę jak to wyglądało u Was.
I jak?
Pewnie dlatego problem
IMMUNOGLOBULINA W CIĄŻY.jpg

paulina.blachut

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
dziewczyny co myślicie bo mój lekarz do którego chodzę na nfz ma bardzo słąby sprzęt a do szpitala niby mam miec zrobione usg w 37 tyg/38 tyg z dokładnymi wymiarami i tak się zastanawiam czy nie umówić się gdzieś prywatnie na wizyte zeby te pomiary miec i to usg takie jak ma byc?