reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
@aga6 gratulacje kochana raz jeszcze! Spokojnej ciąży życzę i myśl pozytywnie! Jak nie raz pisałam, podobno „ nic dwa razy się nie zdarza” i tego się trzymaj!
Ja dokładnie 9 lat temu na teście zobaczyłam dwie kreseczki. Taki prezent miałam urodzinowy. Teraz ten prezent chrapie obok korzystając z okazji bo taty nie ma, wiec godnie zajął jego miejsce w sypialni ;)

Gratuluje Wam wszystkim i życzę spokojnej i zdrowej ciąży aż do rozwiązania!
Lutowo-marcowe to super dzieciaczki! :)
 
reklama
Czesc dziewczyny. Ja tez kilka dni temu zobaczylam 2 kreski na tescie. Jestem mama 22 miesiecznego synka ( sierpniowki 2016). Jestem bardzo szczesliwa, ale troche przerazona. Ja bylam u lekarza w piatek. Musialam, poniewaz choruje na astme i zazywam rozne leki. Nastepna wizyta za okolo tydzien i wtedy bede miala badania krwi i moczu. Na razie jest jeszcze za wczesniej. Rozne aplikacje wyliczaja mi termin na 6-7 marca
 
Hej dziewczyny gratuluję wam ciąży [emoji6][emoji6][emoji6]
Ja tez ujrzałam kolejne II kreski na testach, tak bardzo zaplanowane [emoji5][emoji5]
W każdym razie to będzie nasze 3 dziecko. Mamy już 2 synów. Życzę nam spokojnych 8 kolejnych miesięcy.

Aaa wychodziło by że TP 3 lub 4 marzec.
 
Hej , hej

i ja się nieśmiało witam :D zaglądałam na to forum wiele razy, jednak dopiero teraz się zarejestrowałam :)
W środę ujrzałam dwie kreski na teście i beta tylko to potwierdziła :D
Jestem przerażona bo mam już trzy Aniołki w niebie, jednak pozytywne myślenie musimy włączyć na najwyższych obrotach. Wierzę, że dzięki Wam kobietki przebrnę dzień po dniu :)
 
O dobrze ze sa inne wielodzietne, Halszka, twoje najmlodsze ma 4 miesiace? Co sprawilo ze sie zdecydowalas tak szybko na nastepne (jesli bylo planowane). No judgement pytam bo zawsze pod koniec mam tak dosyc ciazy ze co najmniej 2 lata nie moge nawet myslec o kolejnym "zajsciu":-)
 
O dobrze ze sa inne wielodzietne, Halszka, twoje najmlodsze ma 4 miesiace? Co sprawilo ze sie zdecydowalas tak szybko na nastepne (jesli bylo planowane). No judgement pytam bo zawsze pod koniec mam tak dosyc ciazy ze co najmniej 2 lata nie moge nawet myslec o kolejnym "zajsciu":-)

Tak ;) Elizabeth skończyła 4 miesiące 11 czerwca.
Czemu tak szybko? Zdecydowało o tym to, że wraz z mężem mamy stabliną pracę i warunki mieszkaniowe dla takiej gromady. Poza tym zawsze chcieliśmy dużą rodzinę.
Jeśli chciałabyś dołączyć to tutaj jest forum dla mam wielodzietnych. Serdecznie zapraszam,
Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

To ile to dzieciaczków u Ciebie? @MrsM
 
U mnie dwoje z duza przerwa, 8 letnia dziewczynka i 2.5 letni chlopiec (w miedzyczasie wlasnie nie bylo warunkow do powiekszenia rodziny). Drugie dziecko to wlasciwie mialo byc moje ostatnie slowo w temacie reprodukcji ale ni z tego ni z owego zamarzylo sie kolejne i po pierwszym miesiacu not trying not preventing - bam!
 
reklama
Do góry