reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
U mnie dziwnych objawów póki co brak. Jedynie w weekendy boli mnie brzuch i mam mdłości, ale podejrzewam, że to bardziej z przejedzenia i folgowania sobie (np wczoraj opiłam się gazowanych napojów i objadłam się chipsami, które jem bardzo rzadko, no i cały wieczór bolał mnie brzuch jakbym się zatruła). Termin wg usg mam na 12marca a wg om na 7.
A ja muszę coś zjeść, cokolwiek tak co 2-3 godzinki [emoji849] męczące to jest !!! I to nie chrupki czy coś, tylko coś normalnego, obiad jakaś kanapkę, zupę
 
reklama
Hej dziewczyny! Z meeegaa wielka przyjemnością dołączę do was. Dziś rano zobaczyłam upragnione 2 kreski. A od jakiegoś czasu podczytuje. Spokojnosci dla nas wszystkich ;)
 

Załączniki

  • 1532236355511.jpg
    1532236355511.jpg
    293,7 KB · Wyświetleń: 61
A mnie wczoraj coś mdlilo,a od wczoraj tak mnie sutki bola ze tragedia nie idzie dotknąć i co jeszcze ciągle bym spala.

Zjadlam sobie wlasnie jajecznice z pieczarkami,boczkiem i cebulka. Wczoraj tak pojadlam ,ze dzis 0.5 kg wiecej
 
Moja teraz jak to był sam początek implantacja itp. to faktycznie jakos źle to znosiłam to juz mi powiedziała ze takie inne oczy mam - chore. Ale zwaliłam na ból gardła ;) bo ciąża jeszcze nie potwierdzona - a juz dzis 1 dzien spóźnienia ;) jutro lub we wt test [emoji1307]
Trzymam kciuki!
I podziwiam za cierpliwosc ;)
 
reklama
Dziewczyny od wczoraj czuje się rewelacyjnie. Mdłości przeszly, cycki już tak nie bolą, choć są nabrzmiałe. Czyżbym już weszła w ten okres gdzie dolegliwości mijają czy coś nie chalo?? Wizyta w czwartek! Brak plamienien itd ale wczoraj poleciała mi krew z nosa, o ile ma to jakiś związek. No nic musze czekać, jeszcze się okaże że jednak wrócę do pracy!
Super! Korzystaj i zjedz to, na co masz ochote.
Na tym etapie ciazy mdlosci moga nawracac, aleee... dobrze, ze widzisz swiatelko w tunelu ;)
 
Do góry