reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Witam nowe osoby:)

Ja dzisiaj chyba pobiłam rekord i wstałam o 12, a poszłam spać koło 23. Koło 8 miałam pobudkę, bo córka wstała ale mąż ją ogarnął i pojechali do babci na działkę, a ja spałam dalej. I ani się obejrzałam, a na zegarku była 11:55. Nie wiem kiedy ostatnio tak długo spałam i nie wiem jak ja w takiej sytuacji jutro wstanę przed 7 do pracy:p
U mnie mdłości póki co nie ma, i mam nadzieję, że jeszcze przynajmniej przez 2 tygodnie się nie pojawią, bo te dwa tygodnie w pracy spędzam u klienta. Później jak będę u siebie w biurze, to w razie co jakoś łatwiej. W pierwszej ciąży pojawiły się koło 9 tygodnia, więc jeśli będzie podobnie, to powinno się udać.

FallenAngel - powiem Ci, że ja Cię bardzo podziwiam. Na tyle na ile znam siebie mam wrażenie, że ja w takiej sytuacji, to leżałabym na kanapie i wyłabym, nie wiem, czy umiałabym się ogarnąć. Chociaż może rzeczywiście dla dzieci jakoś dałabym radę.

Dziewczyny - z racji tego, że trochę nas już tu jest i jednak łatwo się pogubić, to może jednak zajrzymy do wątku Tabelka i podamy tam te kilka informacji, tak aby Halszka dała radę zrobić tabelkę. Myślę, że będzie trochę łatwiej się później ogarnąć kto jest kto:)
 
Właśnie zjadłam lody i duży , bardzo duży kawałek ciasta triamisu ( tak się pisze?) Ale sobie wybacze bo mam tę dni w których powinna być @ a w tedy zawsze pochłaniam tonami słodycze. Tak @nie ma ale chęci na słodkie zostały no i mam wkur***a jak co miesiąc!
Dziś jestem sama z córa bo mąż zabrał syna na ryby, jak coś przywiozą to dopiero będzie śmierdzieć, mało smakują mi takie Świeżo złowione ryby.
A i witamy nowe mamy. Dużo jest marcowek, nie myślałam że aż tyle się nazviera kobietek.
 
Ja mam nadzieje ze moja nic nie zauważy jak przyjedzie za dwa tyg bo nie chce jej stresować... wolałabym powiedzieć po 12 tyg albo jeszcze później
 
Moja mama za to mnie trochę denerwuje. My w maju braliśmy ślub, no i mówiliśmy, że po ślubie będziemy myśleć o kolejnej ciąży. W czerwcu byliśmy na wczasach, ala podróż poślubna. No to po podróży mnie podpytywała, czy coś zaczęliśmy działać. Wczoraj mnie pytała, czy jeszcze piję piwo (tak na okrętkę czy w ciąży jestem). To ją tylko ochrzaniłam że jest wścibska i że jak będę chciała coś powiedzieć to powiem.
 
Ja zmyslilam ze mam urlop, ale bede później musiała powiedziec ze chorobowe bo mnie wkurzaja w pracy. Nie chce ich martwic wole tez powiedziec duzo później
 
reklama
Do góry