reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Jeju dziewczyny, żadnego dzieciaczka ze stycznia i kwietnia??? [emoji12]
My dzisiaj od rana na podwórku, jadłam jak tylko głód poczułam i dużo lepiej się czuję, chwasty powyrywane, kwiaty
oddychają

Ja mam sliczna, pyskatą corcie z kwietnia :-) :)

Hejo.melduje sie ze zyje ale samopoczucie do bani, brak czasu na cokolwiek,jeszcze za dwa tyg sie przeprowadzamy a ja mam wrazenie ze jestem u kresu wytrzymalosci zeby kogos nie udusic...hormony szaleją
Mdlosci tez nie ułatwiają .... zachcialo sie trzeciej ciazy :wściekła/y:
 
Mi się jeść dziś nie chce. Nie mam siły z łóżka wstać. Cały dzień zwracam. Jutro dzieci mają wizyty u lekarzy. Jak mi nie przejdzie to się też wybiorę do mojego. Odwodnię się jeszcze. Całe szczęście sąsiadka wzięła synka do siebie. I razem z jej dziećmi się bawią. Inaczej chyba by dziś cały dzień na IPadzie spędził. Córeczka właśnie przysnęła. Popołudniowa drzemka.
 
reklama
Cześć! Witam się nieśmiało ☺️
W pt blada kreska na teście, dzisiaj już dużo bardziej wyraźna. Jutro idę do gin, strasznie ciągnie mnie brzuch,a nie pamiętam czy w pierwszej ciąży też aż tak bolało? Oprócz tego straszny ból piersi.
Wg OM termin wychodzi mi na 26.03 ☺️
Mam już córkę - w październiku będzie miała 6 lat. Tak, różnica wieku jest zamierzona, przez długi czas chciałam pozostać przy jednym dziecku.
 
Ostatnia edycja:
Do góry