reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Nawet po późniejszej owu niż pokazuje owufriend (a moim zdaniem od pierwotnej wersji Apki a skoków temp. różnica to 2 dni) więc @ powinna być, bo mam już 3 dni opóźnienia.
Gdyby faktycznie była owu te 2 dni pózniej niż pokazuje apka, nie wiem czy plemniki byłyby w stanie przeżyć 5 dni - z tego co pamiętam, jakoś specjalnie długo nie leżałam po serduszkowaniu.
No to zaszalał ten Twój organizm....
 
reklama
Ja tez po wizycie. Serduszko bije, ale... jest arytmia. Bije za szybko, potem zwalnia. Dodatkowo nie bije równomiernie. Jak już się normuje rytm to co któreś bicie jest głucha przerwa...
Kurcze...z tego co wiem to moze sie jeszcze unormowac :) Na innej grupie wlasnie dzidzius w brzuszku mial arytmie i po paru tyg serduszko chodzi juz pieknie :)
 
Ja juz po. Wg usg 6+3 serduszko bije pieknie. Dziewczyny tak sie poryczalam jak zobaczylam serduszko, ze nie nie moglam sie opanowac i wypowiedziec slowa. Jestem przeszczesliwa <3

Dziewczyny ja juz po !!! Serduszko 158, człowieczek 1.34 cm, wg usg 7+4. Kamień z serca...za 2 tygodnie kolejna wizyta.

Ja też po wizycie, serduszko bije jak dzwon, malutki człowieczek 1,21 cm, i niby dopiero 7t3d wg usg ale ja wiem ze ok 4 dni starszy, termin tez mi przesunęła na 9.03 ale tez powiedziała, ze na razie to niedokładne te pomiary i kolo 12 tc będzie dokładniejszy termin porodu, no i dzieciaczek bardzo po prawej stronie sie ułożył, nic dziwnego ze mnie tam ciągle cos kuje myślałam ze to jajnik a to bobo :D

Fantastyczne wieści!

Ja tez po wizycie. Serduszko bije, ale... jest arytmia. Bije za szybko, potem zwalnia. Dodatkowo nie bije równomiernie. Jak już się normuje rytm to co któreś bicie jest głucha przerwa...

Skoro lekarz kazał się nie martwić to trzeba być dobrej myśli. Na pewno w późniejszym czasie się wszystko unormuje.
 
reklama
U mnie z USG wychodzi 2.03 ale ze względu na CC bedzie ok 37tyg czyli gdzies miedzy 11 a 15 lutego.
U mnie w obecnie wybranym szpitalu, cięcia planowane są wykonywane na tydzień przed tp - w skończonych 39 tyg.
37 tydz. gdy nic sie nie dzieje, wydaje mi sie trochę za wcześnie - dla dzieciaczka zawsze nawet i 2-3 dni dłużej w brzuszku robi dużą różnicę. Ale rozumiem, ze co lekarz/szpital to inne procedury.
 
Do góry