reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Nie mam regularnych cykli, w tym sęk. Średnio 30-35 dni nawet. Dziś jest 36dc i nic. [emoji849]
Martoosia to dość długie są Twoje cykle - może jeszcze warto mieć choć cień nadziei :)
A pisałaś, ze byłby długi czas oczekiwań plemników na jajeczko - nie mieliście możliwości cały cykl do czasu przewidywanego terminu @, ze zażartuję, czerpać przykładu z królików na ilość przytulanek? :D
 
Nie mam regularnych cykli, w tym sęk. Średnio 30-35 dni nawet. Dziś jest 36dc i nic.
emoji849.png
Wiesz co ja też mam takie cykle 30-36 dni .. w czerwcu pamiętam te dni bo były to dwa dni z rzędu kiedy to mój kalendarzyk pokazywał 7 dni do owulacji więc poszliśmy na całość licząc na szczęście ( 8 lat nam się udawało)i jestem w ciąży! Wieeeelki szok... dosłownie ogromny szok..bywało pare razy tak że cykl przedłużal się do 40 dni i wtedy testy były negatywne a teraz już 4 dni przed okresem była blada kreska. Czułam że coś się chyba kroi bo okropnie bolały mnie piersi i sutki- tak jak do tej pory
 
Nie mam regularnych cykli, w tym sęk. Średnio 30-35 dni nawet. Dziś jest 36dc i nic. [emoji849]
Martoosia to dość długie są Twoje cykle - może jeszcze warto mieć choć cień nadziei :)
A pisałaś, ze byłby długi czas oczekiwań plemników na jajeczko - nie mieliście możliwości cały cykl do czasu przewidywanego terminu @, ze zażartuję, czerpać przykładu z królików na ilość przytulanek? :D
 
Wiesz co ja też mam takie cykle 30-36 dni .. w czerwcu pamiętam te dni bo były to dwa dni z rzędu kiedy to mój kalendarzyk pokazywał 7 dni do owulacji więc poszliśmy na całość licząc na szczęście ( 8 lat nam się udawało)i jestem w ciąży! Wieeeelki szok... dosłownie ogromny szok..
A nie bierzesz pod uwagę, że owulacja wystąpiła szybciej?
Ja też mam metodę kalendarzyka opanowaną chyba do perfekcji przez tyle lat i z moich obserwacji wynika, że plemniki mojego małżonka dają radę tylko 2-3 dni :)
 
Ja wam powiem ze w cyklu kiedy zaszłam w ciąże to kalendarzyk pokazywał mi 13 dzień cyklu ze owu a ja byłam u gin 10 dnia i byłam już po owu także niema co się sugerować kalendarzem
 
21 sierpnia kolejna wizyta :) mam zdjecie ale na publicznym nie chce wstawiac ;) ale chetnie zarażę cie ciążą hihi :D wysylam wiruski ciążowe :D
Hejo ja już też po wizycie według usg 6 tydzień i 1 dzień według okresu 6tydz I 6 dni maleństwo dość spore 3.3cm serduszko widziałam jak bije jestem przeszczesliwa ja też wizytę mam 21 sierpnia o 15.20 a ty?
 
reklama
Do góry