reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Witajcie!!! tak nieśmiało was podczytuję i zastanawiałam się czy napisać ale mój mąż mnie skutecznie namówił ;-) mam 40 lat i to moja 6 ciąża mam córkę i 4 synów . Jestem w ciąży 7t 4 d . termin z om 07,03, 2019. byłam u gina tydzień temu na usg piękny pęcherzyk a w nim zarodeczek serduszka jeszcze nie było . następna wizyta 8 sierpnia , mam zamiar usłyszeć już serduszko . pozdrawiam wszystkie marcóweczki .
Witaj gratulacje
 
Dziewczyny nie odniosę się do wszystkich wpisów bo taka produkcja, a moja głowa pusta...dziś znowu awaryjna wizyta u lekarza bo plamienie brązowe dość mocne, wczoraj mnie brzucho bolał. Jednak z dzidziołkiem wszystko ok, termin nadal na 27.02. wielkość dzidziusia zgodnie z owu 8t6d - powoli już widać człowieczka. Jednak szyjkę mam dość krótką bo 3 cm, także leżenie i mega oszczędzanie się...
Czy twoja szyjka ma tendencje do skracania sie lub od ostatniej wizyty sie skrocila?
Bo chce napisac tobie ku pokrzepieniu, ze ja zawsze w kazdej ciazy mialam szyjke ok 3 cm i tak do porodu trzymala skubana ;)
 
Dziewczyny ja się z Wami żegnam. Niestety ciąża obumarła, zarodek zatrzymał się na 3 mm, w czwartek mam zabieg. Życzę Wam nudnych, spokojnych i zdrowych ciąż. Niech Wasze Dzieciątka pięknie się rozwijają
Bardzo mi przykro :(
Przytulam cie mocno i wierze, ze niedlugo dzieciatko znow zamieszka w twoim brzuszku :* :* :*
 
Dziewczyny ja się z Wami żegnam. Niestety ciąża obumarła, zarodek zatrzymał się na 3 mm, w czwartek mam zabieg. Życzę Wam nudnych, spokojnych i zdrowych ciąż. Niech Wasze Dzieciątka pięknie się rozwijają
Przykre to bardzo, trzymaj się dzielnie i powodzenia !!!
Czy twoja szyjka ma tendencje do skracania sie lub od ostatniej wizyty sie skrocila?
Bo chce napisac tobie ku pokrzepieniu, ze ja zawsze w kazdej ciazy mialam szyjke ok 3 cm i tak do porodu trzymala skubana ;)
Teraz byłam u innego lekarza,a mój ostatnio nie mierzył jednak teraz na każdej wizycie będę go męczyła. Nie wiem czy ma tendencje do skracania, chociaż przy ciąży gdzie dzidzioł był chory chodziłam do 32 tygodnia i nic się nie działo.
Witajcie!!! tak nieśmiało was podczytuję i zastanawiałam się czy napisać ale mój mąż mnie skutecznie namówił ;-) mam 40 lat i to moja 6 ciąża mam córkę i 4 synów . Jestem w ciąży 7t 4 d . termin z om 07,03, 2019. byłam u gina tydzień temu na usg piękny pęcherzyk a w nim zarodeczek serduszka jeszcze nie było . następna wizyta 8 sierpnia , mam zamiar usłyszeć już serduszko . pozdrawiam wszystkie marcóweczki .
Wotaj, o rety jaka fajna gromadka [emoji3]
 
reklama
Do góry