reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Gratuluję dziewczynom, które zobaczymy serduszka! Kurcze a ja dopiero pierwsze usg mam 22 sierpnia, to się naczekam na to serduszko i pewnie zarazem płeć [emoji14]
Mam takie pytanie do dziewczyn , którym ciaza obumarla.. czy czulyscie wtedy zawsze, że coś jest nie tak? Boję się, że może się okazać jak pójdę tego 22, że np ciaza juz dawno obumarla.. czy jet to możliwe? :confused:
Nie myśl w ten sposób. U mnie zaczęło się od plamienie potem doszedł ból brzucha a na drugi dzień juz zaczęło się poronienie.
 
reklama
Dzień dobry

@nowalijka trzymam kciuki [emoji8] uda się, w którymś momencie będziesz tulić dzidziusia jak reszta dziewczyn, kciuki zaciśnięte laski [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Pozytywne myślenie nastawiamy!!! Serio !!! Bo jak czytam to czuję tylko ból brzucha, który jest normalny, ale w głowie już siedzi [emoji57] niestety, a ja z tych co przez różowe okulary lubią życie oglądać !!! Więc kanał pozytywnego myślenia włączamy i na nim zostajemy

Gratuluję wczorajszych wizyt !!! Ja mam jeszcze 2 tyg czekania [emoji16] i nie wiem jak wytrzymam, ale dzisiaj dzieciaki wracają, tydzień w domu się pokręcą i już do szkoły, więc zleci szybko
 
Hej dziewczyny ja po wizycie.zarodek jest serduszko mówiła ze kwestia dnia,dwóch jak będzie biło ale miała słaby sprzęt i za tydzień kazała mi przyjść na usg lepsze i założy mi kartę ciąży.ogólnie po usg stwierdziła ciaze młodsza bo mówiła ze wygląd jej na bliżej 5 tyg niż 6.zleciła badania i przepisala duphaston.mówi że wszystko ok[emoji4]
Super!
 
Mocz lepiej ranny. Krew różnie - zależy jakie badania. Wiadomo, że morfologia czy cukier to trzeba być na czczo, ale np. na tokso, różyczkę czy hiv to już nie ma żadnego znaczenia.

Wstałam, za pół godziny do pracy. Ogólnie stwierdzam, że albo senność mi trochę odpuściła, albo nie mam czasu o tym mysleć i dlatego jej nie czuję. W pracy sporo roboty, czas szybko mija, ale się nie męczę. Bardziej męczy mnie popołudnie/wieczór z młodą, bo mój mąż teraz ma popołudniową zmianę więc jestem z nią sama. I co chwila trzeba latać - a to plac zabaw, a to sklep, w domu co chwila a to nocnik przynieś, kąpiel, kolacja itp. Czekam z utęsknieniem aż pójdzie spać i będę mogła sobie w końcu usiąść czy się położyć.
 
Ja łapie non stop drzemki w dzien po pracy. Wczesniej tak nie miałam.. choćby to było pol godziny A muszę się zdrzemnac.
I powiem Wam ze waga w miejscu A brzuch mam okropnie wzdety. Zaparcia....
 
reklama
Ja od dzisiaj będę mieć to z powrotem [emoji12] ale już tęsknię za tym, serio !!! Dosłownie, nie będę miała czasu myśleć o tym, że mi słabo, niedobrze i w ogóle
 
Do góry