reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
@AngelMum robisz cos z tą buzią? Miałam trądzik różowaty i w styczniu leczyłam się sterydami i antybiotykami. I miałam fajny podkład z LaRoche (ale w ciąży go nie można) I teraz znowu coś tak się zaczyna (hormony zapewne) i nie wiem na co się przestawić teraz...
 
reklama
@AngelMum robisz cos z tą buzią? Miałam trądzik różowaty i w styczniu leczyłam się sterydami i antybiotykami. I miałam fajny podkład z LaRoche (ale w ciąży go nie można) I teraz znowu coś tak się zaczyna (hormony zapewne) i nie wiem na co się przestawić teraz...
No właśnie narazie standardowo, wieczorem żel do mycia twarzy Garnier plus krem Vichy. Zastanawiam się czy szarym mydłem nie myć buzi co podsuszy troszku. Jak się pogorszy to pójdę do zielarskiego, jest fajna babka co doradzi.
 
Byłam przed chwila w sklepie i prawie zemdlalam tak mi się słabo zrobiło gorąco i duszno ze musiałam przysiąść, na szczęście kasjerka przyszła i dała mi wodę i zrobiło mi się lepiej .. zdarzały wam się omdlenia na początku ciąży?
Mialam tak ostatnio myslalam ze zejde, teraz przez te upały siedze w domu, bo inaczej bym nie dala rade
 
Byłam przed chwila w sklepie i prawie zemdlalam tak mi się słabo zrobiło gorąco i duszno ze musiałam przysiąść, na szczęście kasjerka przyszła i dała mi wodę i zrobiło mi się lepiej .. zdarzały wam się omdlenia na początku ciąży?
Mnie czasem lekko w glowie sie kreci, ale nic powaznego, czasem mam wrazenie, ze jestem troche spowolniona.
 
@aga6 niby między 11 a 14 tyg się to robi więc moim zdaniem ok - jeśli nie ma innego terminu.

Dziewczyny - kiedy i jakie objawy już wam się zaczęły?
 
reklama
Do góry