reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Teoretycznie to dobry czas, bo tak jak dziewczyny wspominaly, badanie to robi sie mirdzy 11 a 14 tygodniem.

Kwestia warta przemyslenia, to taka, ze jesli twoje dziecko nie osiagnie wymaganych bodajze 6,5 cm, to badanie to bedzie niemiarodajne.
Optymalny czas to 12-13 tygodni, bo wtedy niemal kazdy bobas ma juz ok 7 cm.
Może to będzie dla Was szok ale u mnie lekarza w 13 tygodniu robiąc te USG zapytał czy chce znać płeć :shocked2:.... sprawdziło się:tak:
 
reklama
Może to będzie dla Was szok ale u mnie lekarza w 13 tygodniu robiąc te USG zapytał czy chce znać płeć :shocked2:.... sprawdziło się:tak:
Podobno mozna okreslic, gdy lekarz widzi kat nachylania wypustka plciowego i zna sie na jego okreslaniu.

W innym wypadku nie wierze, choc lekarz w swoich dywagacjach i tak ma duze szanse, bo az 50% :D
 
Dziękuje :) na początku byłam trochę przerażona jak dotarło do mnie ze będę miała dwa maluchy w domu, ale jakoś powoli się z tym oswajam. Mam jeszcze czasem myśli jak sobie poradzę z 2 dzieci i psem (nie miała baba problemu... :p ) ale już częściej myśle bardziej o tym ze dużo kobiet daje radę to dlaczego ja mam nie dać. Powiem Wam ze tak jak przy pierwszej ciąży nie mam żadnych mdłości ani objawów, ale w ogóle nie chce mi się jeść...
Dasz radę..ha mam 14miesieczną córeczkę. Syna 13 letniego nie licze bo to duzy chlop i ssm sie ogarnia no i psa. Psina jest mała bo to shitzu wiec trzeba uwazać zeby nikt jej krzywdy nie zrobił..ostaynio wsadzsnie paluchow do psiej paszczy i eyciąganie jezyka jest na topie... takze głowa do góry nie jestes sama ;)
 
Dasz radę..ha mam 14miesieczną córeczkę. Syna 13 letniego nie licze bo to duzy chlop i ssm sie ogarnia no i psa. Psina jest mała bo to shitzu wiec trzeba uwazać zeby nikt jej krzywdy nie zrobił..ostaynio wsadzsnie paluchow do psiej paszczy i eyciąganie jezyka jest na topie... takze głowa do góry nie jestes sama ;)
My mamy mieszanca posokowca z foksterierem i bernenskiego psa pasterskiego
 
reklama
Do góry