reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Jak będzie nas więcej to zgłaszam się do zrobienia tabelki :-D
Przypomnij sie za jakis czas ;-)

Kasienka3b trzeba wierzyć [emoji4]

aga6 poronilas w teraz w marcu? [emoji853]

Halszka_00 tak szybko wróciła Ci płodność po porodzie czy nie karmisz piersią?
20.03.18 dowiedzialam sie o ciąży a 18.04 poroniłam.
Szczęście w nieszczęściu że mam już córcie z marca 2017:-) i jakos zajęłam się nią i skupiłam na niej i jakoś bardzo źle nie zniosłam chociaż przykro było i jest nadal ale trzeba wziac sie w garsc i isc do przodu :)
Jak teraz wszystko dobrze pojdzie to bede miala dwojme dzieciaczkow z marca ;-) jedno z 2017 drugie 2019;p
 
reklama
Kasienka3b trzeba wierzyć
emoji4.png


aga6 poronilas w teraz w marcu?
emoji853.png


Halszka_00 tak szybko wróciła Ci płodność po porodzie czy nie karmisz piersią?

Nie karmiłam długo, zatem i wróciła :biggrin2: Poza tym z tego co mi wiadomo nawet podczas karmienia piersią można zajść w ciążę, więc to chyba nie jest reguła.

Przypomnij sie za jakis czas ;-)


20.03.18 dowiedzialam sie o ciąży a 18.04 poroniłam.
Szczęście w nieszczęściu że mam już córcie z marca 2017:-) i jakos zajęłam się nią i skupiłam na niej i jakoś bardzo źle nie zniosłam chociaż przykro było i jest nadal ale trzeba wziac sie w garsc i isc do przodu :)
Jak teraz wszystko dobrze pojdzie to bede miala dwojme dzieciaczkow z marca ;-) jedno z 2017 drugie 2019;p


Przypomnę, przypomnę jeszcze nie raz :happy2: Jestem pewna, że wszystko u Ciebie będzie teraz ok.
 
Witam Was Marcóweczki. Dzisiaj zrobiłam test w 25dc nie mogłam sie powstrzymac i wyszła lekka kreska ale jest. Zresztą podeśle zdjęcie to same zobaczycie czy jest czy mi sie przywidziało ;)
 

Załączniki

  • 15300832009891648250568.jpg
    15300832009891648250568.jpg
    840,9 KB · Wyświetleń: 278
aga6 jakbym czytała swoją historię. Dokładnie takie same odstępy, czas kiedy poronilam druga ciążę i kiedy zaszła w kolejną. Tylko u nas to ,miało miejsce w 2015r dokładnie zaszła w ciążę w listopadzie i grudniu poronilam. W styczniu 2016 byłam w ciąży i mam dwóch chłopaków z 2letnia różnica wieku. Jeden z 29.09.14 drugi z 9.10.16 [emoji4]

Halszka_00 owszem można. Tylko właśnie wtedy kiedy szybko wraca płodność i owulacji nastąpi przed pierwszą miesiączka. Ja nawet jakbym chciała szybciej to po mi nie pozwolilo, bo dopiero po odstawieniu mi wrocil okres. Mimo że syn miał 16mcy i jadł całkiem nie dużo.

MamaMiKa31 tak widac[emoji1] też taka miałam tylko w 27dc. Gratuluję!
 
Witam Was Marcóweczki. Dzisiaj zrobiłam test w 25dc nie mogłam sie powstrzymac i wyszła lekka kreska ale jest. Zresztą podeśle zdjęcie to same zobaczycie czy jest czy mi sie przywidziało ;)
Zdecydowanie widac :)

aga6 jakbym czytała swoją historię. Dokładnie takie same odstępy, czas kiedy poronilam druga ciążę i kiedy zaszła w kolejną. Tylko u nas to ,miało miejsce w 2015r dokładnie zaszła w ciążę w listopadzie i grudniu poronilam. W styczniu 2016 byłam w ciąży i mam dwóch chłopaków z 2letnia różnica wieku. Jeden z 29.09.14 drugi z 9.10.16 [emoji4]

Halszka_00 owszem można. Tylko właśnie wtedy kiedy szybko wraca płodność i owulacji nastąpi przed pierwszą miesiączka. Ja nawet jakbym chciała szybciej to po mi nie pozwolilo, bo dopiero po odstawieniu mi wrocil okres. Mimo że syn miał 16mcy i jadł całkiem nie dużo.

MamaMiKa31 tak widac[emoji1] też taka miałam tylko w 27dc. Gratuluję!

Dajesz nadzieję! Oby tym razem bylo wszystko ok <3 w piatek mam wizyte i niby staram sie nie denerwowac ale jakiś stresik jest.. czy ciaza jest dobrze umiejscowiona, czy wszystko dobrze sie rozwija
 
Witam Was Marcóweczki. Dzisiaj zrobiłam test w 25dc nie mogłam sie powstrzymac i wyszła lekka kreska ale jest. Zresztą podeśle zdjęcie to same zobaczycie czy jest czy mi sie przywidziało ;)
Widać widać [emoji3]

Powolutku tutaj nas więcej [emoji3] dzisiaj idę na pierwsze pogaduchy czy mam coś brać dodatkowo...ze względu na naszą historię z ciążami. Niech przy okazji zrobi mi usg co upewnie się, że ciąża jest tam gdzie powinna.
 
reklama
Do góry