reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Hej dziewczyny ja się właśnie obudziłam bo jakiś pacan ściana drzewo no i nie da się spać oprócz tego pęcherz już tak pełny że trzeba było I tak wstać oczywiście zgaga z rana to już u mnie norma czytałam że jak kobieta ma częste zgagi w ciąży to że dziecko będzie miało dużo włosów ciekawe czy są tu dziewczyny ze Śląska jak tak to z jakich okolic ja z żywca
 
Raczej nie ma reguły. Mam już synka i córeczkę. Obie ciąże w miarę dobrze przeszłam. Ta, teraz, to zupełnie inna bajka.
nie żebym jakaś stara bardzo była ale dla mnie to chyba wiek też dużo daje. moją dwójkę rodziłam mając 20 pare lat i wspominam w miarę lajtowo, teraz to już 3 z przodu i organizm też inaczej reaguje!
I trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty! no i czekamy na dobre wieści!!!!!
 
Hej dziewczyny ja się właśnie obudziłam bo jakiś pacan ściana drzewo no i nie da się spać oprócz tego pęcherz już tak pełny że trzeba było I tak wstać oczywiście zgaga z rana to już u mnie norma czytałam że jak kobieta ma częste zgagi w ciąży to że dziecko będzie miało dużo włosów ciekawe czy są tu dziewczyny ze Śląska jak tak to z jakich okolic ja z żywca
Zazdroszcze ja od 6:30 na nogach bo dziecie sie obudzilo -.-
A co do wlosow i zgagi.. ja parktycznie nie mialam zgagi a corka kudlata byla xP
 
nie żebym jakaś stara bardzo była ale dla mnie to chyba wiek też dużo daje. moją dwójkę rodziłam mając 20 pare lat i wspominam w miarę lajtowo, teraz to już 3 z przodu i organizm też inaczej reaguje!
Ja mam 25 lat a czuje sie jakbym z 50 miala..
 
@kawesk ja też 3 z przodu :)

Co do zgagi i włosów - ja jakoś szczególnie nie pamiętam zgagi a córa miała takie włosy że się wszyscy zachwycali.
I z objawami tez różnie - ciąża raczej spoko - mało objawów (trudna bo szyjka się skracała i leżałam od połowy) - i dziewczynka...

Teraz zaczynam 6 tydzień i póki co objawów zero :) No prawie. Ale myślę że to raczej przez upały - bo ja ogólnie bardzo źle je znoszę, a jak jest jeszcze tak wilgotno to już w ogóle
 
Hej dziewczyny ja się właśnie obudziłam bo jakiś pacan ściana drzewo no i nie da się spać oprócz tego pęcherz już tak pełny że trzeba było I tak wstać oczywiście zgaga z rana to już u mnie norma czytałam że jak kobieta ma częste zgagi w ciąży to że dziecko będzie miało dużo włosów ciekawe czy są tu dziewczyny ze Śląska jak tak to z jakich okolic ja z żywca
Ja miałam cała ciążę mega zgage A syn prawie łysy
 
reklama
Czesc dziewczyny ja tez w pracy. Bardzo chce mi sie spać i ogólnie nie mam sily. Do tego jakis obniżony nastrój ogólnie jestem na nie. Czuje sie gruba stara i zmęczona.
 
Do góry