reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Nie lubię jak mi się gmera przy sutkach (no może raz na jakiś czas pod wpływem silnych emocji [emoji23][emoji23])i nie wiem jak będzie z kp, oczywiście spróbuję i zobaczymy jak to będzie szło [emoji16][emoji57]
Mam dziś atak na czwkoladowe...kupiłam nutellę - ostatni raz kupowałam ją kilka lat temu !!! 7daysy czekoladowe,zapas czekolady...masakra [emoji16]no ale kto mi zabroni [emoji16]
Hehe ja tez kiedys mialam takie napady,ale teraz mam bardziej na jedzenie porządne nie słodkie
 
reklama
no i wszystko wyjdzie "w praniu" z karmieniem ;-) nie ma co sie nastawiac na nic zeby sie pozniej nie rozczarowac i nie przezywac

Oczywiście,tak jak i z karmieniem tak z porodem wszystko wyjdzie w praniu [emoji6]

No to z jakims innym owocem ;-) mniamiii.
A wzdecia i zaparcia to mam non stop -.-

Zjadłam 7daysa i już mam dość czekolady [emoji23][emoji23]
 
Matko temp. w cieniu sięga prawie 38
IMG_20180802_134037.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180802_134037.jpg
    IMG_20180802_134037.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 150
Uff nie jestem sama na tym świecie. Nienawidzę karmić piersią .. Wytrzymalam 3 tygodnie ze starszą córką i potem obie stalyśmy się szczęśliwsze.
Zgadzam się. Najlepiej postępować w zgodzie ze sobą. Nie żyjemy w Afryce, kobiety mają wybór czy kp czy nie i róbmy tak, zeby być szczęśliwym :)

Ja uwielbiam karmić, czuję się w zgodzie ze sobą :)
Ale, ale... nie za długo :p Rok - do półtora to dla mnie wystarczający czas :)
 
reklama
Ja karmiłam piersią tylko 2 tyg i się poddałam bo jak już pokarm zaczął się pojawiać to mała mnie tak nastraszyła w nocy ze rano już nic nie miałam. A w sumie karmienie z próbą odciągania trwało 2h i ja nie miałam jak odpocząć i córka czuła ze jestem nerwowa więc się poddałam. Teraz tez będę próbować ale napewno aż tak się nie katować. Jak się uda to się uda jak nie to mm.
Myślałam ze mnie mdłości ominą już a tu zaczęłam 7tc i się zaczyna... rano się czuje świetnie a później już jest tragedia aż do wieczora... najgorsze to ze chce ukryć ciąże a moja mama właśnie do mnie przyjechała na wakacje i muszę jakoś nie okazywać mojego samopoczucia
 
Do góry