reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny stosowala któraś z was moze lactovaginal w ciazy? Czuje,ze jakas infekcja mi sie szykuję wole wziasc zapobiegawczo. Myślicie ,ze nic nie zaszkodzi?
 
reklama
Dziewczyny stosowala któraś z was moze lactovaginal w ciazy? Czuje,ze jakas infekcja mi sie szykuję wole wziasc zapobiegawczo. Myślicie ,ze nic nie zaszkodzi?
Ja w poprzedniej ciazy stosowalam InVag i szczerze polecam, bo to jest swietnyprobiotyk, gdy mamy podejrzenie ze cos sie moze dziac. Jest calkowicie bezpieczny i ja profilaktycznie za rada lekarki stosowalam co 2 miesiace (tygodniowa kuracja).
 
Ja w poprzedniej ciazy stosowalam InVag i szczerze polecam, bo to jest swietnyprobiotyk, gdy mamy podejrzenie ze cos sie moze dziac. Jest calkowicie bezpieczny i ja profilaktycznie za rada lekarki stosowalam co 2 miesiace (tygodniowa kuracja).
Mysle ze od tego tez sie nic nie stanie niby to tylko paleczki kwasu mlekowego, a ja nie ma.nic dzis innego
 
Lactovaginal jest podobny do InVag, nie wiem natomiast w jakiej ilosci sa w nim paleczki kwasu mlekowego. Niemniej, skoro wlasnie go masz i masz potrzebe uzycia, to bierz na zdrowie :)
Slyszalam ze infekcje bakteryjne moga powodować nawet poronienia wiec wole już wziąć ten lacto niz dostac jakiego grzybka [emoji23] zaczyna sie ciążowe wady zapalenia, zaparcia, mdłości ,bóle pleców,zadyszki itp [emoji23]
 
Czy Wasi mężczyźni tez tak wariuja ze szczęścia ze zostaną pierwszy raz (ponownie) ojcami? :-D mój to już kolejny weekend opija zdrowie Florka lub Zuzi i zapewnia ze będzie odpowiedzialnym ojcem i zawsze będzie nas kochał :D:p
 
reklama
Czy Wasi mężczyźni tez tak wariuja ze szczęścia ze zostaną pierwszy raz (ponownie) ojcami? :-D mój to już kolejny weekend opija zdrowie Florka lub Zuzi i zapewnia ze będzie odpowiedzialnym ojcem i zawsze będzie nas kochał :D:p
Moj maz jest powsciagliwy na poczatku - pocaluje mnie, przytuli i ok, zyjemy dalej. Czesto dotyka mojego brzucha, chocby przelotnie.
A jak sie maluch rodzi, to maz okazuje wiecej emocji niz ja :) Nosi bobasa na rekach, wpatruje sie w niego,ma lzy w oczach i czym mnie tak naprawde rozczula, to tym ze obcalowuje mnie, mowi ze kocha najmocniej na swiecie u dziekuje za piekny dar :) Ach, az teraz na to wspomnienie sie wzruszam ;)
 
Do góry