reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Hejo ja już też po wizycie według usg 6 tydzień i 1 dzień według okresu 6tydz I 6 dni maleństwo dość spore 3.3cm serduszko widziałam jak bije jestem przeszczesliwa ja też wizytę mam 21 sierpnia o 15.20 a ty?
Ja o 14.15 ale dzis bylam u innego lekarza a bede wracac do swojego i pewnie wizyta bedzie w inny dzien :) troche mi bylo glupio powiedziec, zeby nie zapisywal mnie na nastepny termin...wole to zrobic telefonicznie :p
 
Ja też po wizycie, serduszko bije jak dzwon, malutki człowieczek 1,21 cm, i niby dopiero 7t3d wg usg ale ja wiem ze ok 4 dni starszy, termin tez mi przesunęła na 9.03 ale tez powiedziała, ze na razie to niedokładne te pomiary i kolo 12 tc będzie dokładniejszy termin porodu, no i dzieciaczek bardzo po prawej stronie sie ułożył, nic dziwnego ze mnie tam ciągle cos kuje myślałam ze to jajnik a to bobo :D
Gratuluje :)
 
Dziewczyny nie odniosę się do wszystkich wpisów bo taka produkcja, a moja głowa pusta...dziś znowu awaryjna wizyta u lekarza bo plamienie brązowe dość mocne, wczoraj mnie brzucho bolał. Jednak z dzidziołkiem wszystko ok, termin nadal na 27.02. wielkość dzidziusia zgodnie z owu 8t6d - powoli już widać człowieczka. Jednak szyjkę mam dość krótką bo 3 cm, także leżenie i mega oszczędzanie się...
Mamy dzien roznicy :-) ja na 26.02 i dzis 9t0d;-) i szyjke tez mam kolo 3 cm i podobno jest ok..
 
Mamy dzien roznicy :-) ja na 26.02 i dzis 9t0d;-) i szyjke tez mam kolo 3 cm i podobno jest ok..
No w sumie jakoś tragicznie jej nie kompentował tyljo że luteina dowcipna ma wzmocnić. Za tydzień w piątek wizyta u mojego lekarza to będę rozmawiać - teraz byłam u innego bo mój znowu urlopuje. Mam możliwość leżenia więc tak też będę robić [emoji6]
 
reklama
No w sumie jakoś tragicznie jej nie kompentował tyljo że luteina dowcipna ma wzmocnić. Za tydzień w piątek wizyta u mojego lekarza to będę rozmawiać - teraz byłam u innego bo mój znowu urlopuje. Mam możliwość leżenia więc tak też będę robić [emoji6]
No to leż i odpoczywaj bez wyrzutow ;-) ja tego komfortu niestety nie mam ;p
 
Do góry