reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Ja byłam na wizycie w 6t3d i aż dwa krwiaki mam. Zalecenie żeby mega się oszczędzać i zakaz dźwigania czegokolwiek, jak najwięcej leżeć. Pytał się czy żadnych plamień nie miałam.
Na siłę mnie na l4 nie wysłał jak powiedziałam, że wolałabym nie. Jak się pytałam czy to z jego doświadczenia wygląda źle to odpowiedział mi że będzie dobrze i nie martwić się na zapas.
Przepisał mi duphaston ale to chyba u mnie raczej kontynuacja bo ja go biorę odkąd się dowiedziałam o ciąży. Ja mam w poniedziałek kolejną wizytę to będę wiedzieć więcej.

Powiedział mi wprost żebym poszła prywatnie po receptę na podtrzymanie poza tym dużo leżeć nie dźwigać zero sexu i myśleć pozytywnie
Chyba najważniejsze że nie miałam i nie mam żadnych plamiec poki co
 
reklama
Dziewczyny ide jutro na badania podstawowe. Zapomniałam kupic tego pojemniczka na mocz. Może nie być ten poranny pierwszy w drodze wyjątku? Kupię w aptece i w przychodni juz bede mogla oddać do labo
 
A ja wręcz przeciwnie, zawsze chciałam dużą rodzinę i lubiłam dzieci z reszta do teraz z nimi pracuje :D

Ja może z dziećmi nie pracuję, ale bardzo dobrze odnajduję się w chaosie. Im więcej, tym bardziej zorganizowana jestem. Wieczorami bywają u mnie kumple i koleżanki synka. Łącznie z moją dwójeczką, jest zazwyczaj 5 lub więcej ponad program. Plus tego układu jest taki, że dziś u mnie. Jutro np u sąsiadki.
 
Ja może z dziećmi nie pracuję, ale bardzo dobrze odnajduję się w chaosie. Im więcej, tym bardziej zorganizowana jestem. Wieczorami bywają u mnie kumple i koleżanki synka. Łącznie z moją dwójeczką, jest zazwyczaj 5 lub więcej ponad program. Plus tego układu jest taki, że dziś u mnie. Jutro np u sąsiadki.
Super fajna sprawa ! Same plusy :D
 
Gratuluję dziewczynom, które zobaczymy serduszka! Kurcze a ja dopiero pierwsze usg mam 22 sierpnia, to się naczekam na to serduszko i pewnie zarazem płeć :p
Mam takie pytanie do dziewczyn , którym ciaza obumarla.. czy czulyscie wtedy zawsze, że coś jest nie tak? Boję się, że może się okazać jak pójdę tego 22, że np ciaza juz dawno obumarla.. czy jet to możliwe? :confused:
 
Gratuluję dziewczynom, które zobaczymy serduszka! Kurcze a ja dopiero pierwsze usg mam 22 sierpnia, to się naczekam na to serduszko i pewnie zarazem płeć [emoji14]
Mam takie pytanie do dziewczyn , którym ciaza obumarla.. czy czulyscie wtedy zawsze, że coś jest nie tak? Boję się, że może się okazać jak pójdę tego 22, że np ciaza juz dawno obumarla.. czy jet to możliwe? :confused:
Ja nic nie czułam, że ciąża obumarła, zero bólu brzucha czy plamien to jest tzw poronienie zatrzymane, o którym dowiadujemy się na USG niestety...
Ale możesz zrobić betę i powtórzyć za 48 h będziesz wiedziała czy ciąża rozwija się prawidłowo, nie mieszkasz w PL, że USG tak późno ? [emoji4]
 
Gratuluję dziewczynom, które zobaczymy serduszka! Kurcze a ja dopiero pierwsze usg mam 22 sierpnia, to się naczekam na to serduszko i pewnie zarazem płeć :p
Mam takie pytanie do dziewczyn , którym ciaza obumarla.. czy czulyscie wtedy zawsze, że coś jest nie tak? Boję się, że może się okazać jak pójdę tego 22, że np ciaza juz dawno obumarla.. czy jet to możliwe? :confused:

Ja miałam poronienie zatrzymane i żadnych objawów tylu ból brzucha . Ustały objawy ciąży , beta spadła w 48h.
 
reklama
Gratuluję dziewczynom, które zobaczymy serduszka! Kurcze a ja dopiero pierwsze usg mam 22 sierpnia, to się naczekam na to serduszko i pewnie zarazem płeć [emoji14]
Mam takie pytanie do dziewczyn , którym ciaza obumarla.. czy czulyscie wtedy zawsze, że coś jest nie tak? Boję się, że może się okazać jak pójdę tego 22, że np ciaza juz dawno obumarla.. czy jet to możliwe? :confused:
Ja nic nie czulam, ale nie mozna myslec negatywnie, mamy tu sie nastrajac pozytywnymi rzeczami, bedzie dobrze
 
Do góry