reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Byłam przed chwila w sklepie i prawie zemdlalam tak mi się słabo zrobiło gorąco i duszno ze musiałam przysiąść, na szczęście kasjerka przyszła i dała mi wodę i zrobiło mi się lepiej .. zdarzały wam się omdlenia na początku ciąży?
Ja właśnie dzisiaj się tak czuję, duszno mi non stop a do tego jak wstaje, kręci mi się w głowie. Do tego dzień w dzień mdłości @AngelMum ja nie mogę patrzeć na siebie w lustrze, na samym początku ciąży miałam piękną cerę jak nigdy! A teraz po prostu tragedia... Ale gdybym nie miała żadnych objawów to bym swirowała, że coś jest nie tak
 
reklama
Ja właśnie dzisiaj się tak czuję, duszno mi non stop a do tego jak wstaje, kręci mi się w głowie. Do tego dzień w dzień mdłości @AngelMum ja nie mogę patrzeć na siebie w lustrze, na samym początku ciąży miałam piękną cerę jak nigdy! A teraz po prostu tragedia... Ale gdybym nie miała żadnych objawów to bym swirowała, że coś jest nie tak
No mi właśnie na początku też super,a teraz wychodzą !!
 
Dziewczyny - w poniedziałek beta 248, a dziś po 48h 714 - to nie za dużo?? W sensie przyrost o 180%?
 
Ostatnia edycja:
Byłam przed chwila w sklepie i prawie zemdlalam tak mi się słabo zrobiło gorąco i duszno ze musiałam przysiąść, na szczęście kasjerka przyszła i dała mi wodę i zrobiło mi się lepiej .. zdarzały wam się omdlenia na początku ciąży?

W poprzedniej ciąży ok 8 tygodnia i 11 straciłam przytomność i to jeszcze w kościele... dobrze ze maż zdazył mnie zĺapać. Masakra. Pozniej juz bylo ok. Teraz jak na razie nic sie nie dzieje. Ogólnoe jestem słaba ale nie zeby mdleć.
 
@aga6 niby między 11 a 14 tyg się to robi więc moim zdaniem ok - jeśli nie ma innego terminu.

Dziewczyny - kiedy i jakie objawy już wam się zaczęły?
U mnie napady wilczego głodu- takie ni stąd ni zowąd. Ciągle chce mi się spać. A ok 21 jestem już out off... dobrze, ze córcia zasypia ok 20. No i sikanie... w nocy czasem 2 razy musze wstać.
 
reklama
U mnie napady wilczego głodu- takie ni stąd ni zowąd. Ciągle chce mi się spać. A ok 21 jestem już out off... dobrze, ze córcia zasypia ok 20. No i sikanie... w nocy czasem 2 razy musze wstać.
Ja mam to samo spac chodze szybko, dlugo śpię, fakt ze miedzy 5.30 a 7 wstaje ogarniam i ide dalej spać do 10. A apetyt tez mam wczoraj na noc myślałam ze pozre wszystko,az strach co bedzie później. Moj mowi to jedz musisz, a ja jasne może sa dwoch jak ostatnio a później 35 kg plus
 
Do góry