reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja bylam nad morzem i przywiozłam pamiatke [emoji23] bo nie dostalam @, w sierpniu może na weekend pojedziemy co 15 wolny, jesli ginekolog pozwoli
U mnie też tak było a przynajmniej rodzina tak pomyśli. Na wakacjach już byliśmy, parę dni przed wyjazdem zrobiłam test. Planujemy jeszcze na weekend nad morze. Ale w sierpniu. A teraz sinice w morzu i zakaz kąpieli. Moja gin nie pozwalała się opalać, teraz to mi wisi, brzucha i tak nie wystawiam bo mi wstyd za to nogi ręce dekolt mam opalone i nadal korzystam ze słoneczka.
 
Ok dzięki za rady. Będę trochę w cieniu trochę w słońcu i mam nadzieje, ze będzie dobrze.
A Wy wybieracie się gdzieś na mały odpoczynek ?? [emoji5]

Dopiero co wróciłam miesiąc temu. Teraz może wybiorę się z dziećmi w październiku. S tak narazie to takie krótkie wypady na dzień czy dwa. Dalej nie jestem w stanie jechać prowadząc auto.
 
My dopiero jedziemy. Nad Bug. Taka mała miejscowość, cisza i spokój. Córce załatwiłam towarzystwo wiec mam nadzieję leżeć do góry brzuchem i robić nic :) 03.08. mam usg a 04.08 jedziemy :) Mam nadzieję, że nie przyplączą się żadne mdłości itp i mi nie popsuja wyjazdu.
 
Laski odzywam się po długim czasie. Jestem po kilku usg i jak może pamiętacie moje kontrolne bety bardzo marne... W zeszłym tyg we wt na usg było bijące serduszko i wiek 5t6dz. W tym tyg w pon kontrola serduszko jakby dużo wolniejsze i wiek 6t1dz...takze slabiutki przyrost. W kolejny pon decydujące usg. Nie wiem co dalej. To już będzie 2 strata w ciągu 6 miesięcy. Nie mam dzieci... Pragniemy z mężem tego dzidziusia... Nie mogę już patrzeć na ciężarne, reklamy z dzidziusiami...
 
reklama
Do góry