reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Mnie od klimy jak jechaliśmy z Chorwacji do Polski zatoki złapały, klima na 24° nastawiona, nawiew na szyby i dupa blada... Albo już ciąża dała o sobie znać, bo z synem mnie tez głowa bolała I trymestr [emoji849] no ale jak będziesz, jeździć, jak na zewnątrz ponad 30°?
 
reklama
Oj biedna jesteś z tymi wymiotami, ze starsza dwojka tez tak mialas? Mnie tylko mdli i jest mi gorąco, a i tak nie wiem jak dotrwam do tego 12 tc, nie sądziłam ze można aż tak zle znosić ciaze
Jejku, mam tak samo, czuje sie lipnie :/
Myslalam, ze tylko koncowka ciazy latem jest meczaca, ale teraz widze, ze ciaza ogolnie latem to spora meczarnia :p
 
Witam Was serdecznie :-D. Wiecie co ale ja po prostu nie umiem funkcjonować w takie upały. W nocy budzę się po 3 razy, w dzień nie mam ochoty i siły na nic.. chciałbym aby było 20 stopni a nie 30
 
Witam Was serdecznie :-D. Wiecie co ale ja po prostu nie umiem funkcjonować w takie upały. W nocy budzę się po 3 razy, w dzień nie mam ochoty i siły na nic.. chciałbym aby było 20 stopni a nie 30
Mnie też męczą....ogólnie uwielbiam słońce i opalanie, zawsze jak wolny czas i słońce to ja od razu na leżak. Jednak teraz to straszna męczarnia. W nocy też się budzę, a rano moje włosy wyglądają strasznie i baaaardzo się przetłuszczają....
 
Kazda z Was ma już jakies objawy A ja kompletnie nic. Wogole nie czuję się ze jestem w ciąży. Z córką objawy miałam odrazu, nudności zmęczenie bolace piersi i rozkojarzenie.
Jutro na wizycie się okaże czy zobaczę bijące serduszko.
 
Kazda z Was ma już jakies objawy A ja kompletnie nic. Wogole nie czuję się ze jestem w ciąży. Z córką objawy miałam odrazu, nudności zmęczenie bolace piersi i rozkojarzenie.
Jutro na wizycie się okaże czy zobaczę bijące serduszko.
Ciesz się [emoji16] serio serio, wolałabym bez mdłości, chętnie oddam
 
reklama
Kazda z Was ma już jakies objawy A ja kompletnie nic. Wogole nie czuję się ze jestem w ciąży. Z córką objawy miałam odrazu, nudności zmęczenie bolace piersi i rozkojarzenie.
Jutro na wizycie się okaże czy zobaczę bijące serduszko.

Ja tez nie mam żadnych objawów ciąży.. a we wcześniejszych ciążach zawsze już miałam mdłości i nie tylko [emoji6]
 
Do góry