reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
I ja się czuje inaczej niż w poprzednich dwóch ciążach z chłopakami ... zmęczona jestem wciąż, nie mam ochoty na nic.. mogłabym leżeć i leżeć ale niestety mogę tylko pomarzyć ;)
 
reklama
Trzeba myśleć pozytywnie,nic innego nam nie pozostaje !!! [emoji6]

5 tydzień zakończony,zaczynam 6 [emoji16] jeszcze troszkę i będzie 40

@aga6 no już tylko kilka godzinek [emoji3]

Gratuluje ja jestem podobnie myśle 5-6 tydzień pokazuje z ostatniej miesiączki mam pytanie kiedy do lekarza żeby było cis widać ? Neta w srode była 510
 
Gratuluje ja jestem podobnie myśle 5-6 tydzień pokazuje z ostatniej miesiączki mam pytanie kiedy do lekarza żeby było cis widać ? Neta w srode była 510

Ja robiłam betę w środę 18 lipiec było 580 a miałam USG pierwsze 24 lipiec i był pęcherzyk z zarodkiem 2 mm bez serduszka według USG 5 tyg 5 dni
 
Wierz mi rozumiem. Sęk w tym, że ja jestem sama. Nie ma mi kto pomoc. I kiedy tylko wstanę córcia zaczyna wyć. Wiec jak jest ta 7-8 wieczorem musiałabym już codziennie być tylko przy niej. A ja mam jeszcze jedno dziecko. Niedługo rok szkolny. Nie mam normalnie jak bez wycia wieczorem zmywarki wstawić, prania nastawić, czy nawet trawy skosić. Z tym ostatnim to się już poddałam i sąsiadów syn mi kosi, a ja mu płacę. Ale kurna naczyń nikt za mnie nie zmyje [emoji23]
Chusta i jedziesz, wiesz że Cię doskonale rozumiem, bo jak synek miał coś ponad rok to też tak miałam, mąż za granicą, ja sama z dwójką i tylko chusta ratowała mi życie [emoji16] serio, miałam ochotę wyrzucić młodego przez okno, ale tulilam i tyle... Po za tym od małego był taki dzikus, spał 45' i tyle samo czasu jadł cycka, więc czułam się jak więzień własnego syna [emoji6] a teraz... Śpi w pokoju sam i tam sam zasypia
 
Witaj w klubie :) też panikuje. Mam nadzieję ze jutro zobaczę serduszko. Niewiem jak wytrzymam do tej 15.30 wrrrr...
U mnie już powinno byc widac serduszko... przecież 1,5 tyg temu bylam i mówił że to "5-6tydzien ale raczej 5" Więc junior juz powinien się nieźle pokazać z serduchem.
Ja to dopiero nie wiem jak wytrzymam bo mam na 17.45 [emoji848]
 
reklama
Do góry