reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
dobra mi wychodzi it's a boy!!!! i niech tak zostanie.
No to się wydało...
Poszłam do tesciowej i szwagierki gadały o tym że mi się przytyło a same kości z nich. I nagle teściowa do mnie, a ty kiedy powiesz czemu przytyłaś?? No ja głupią udałam że nie wiem o co chodzi , że przecież nic nie przytyłam, to teściówka " no co ci się wykluje? Czemu nic się nie chwalicie? Przy Oliwii od razu powiedzieliście" no to się przyznałam, powiedziałam że nie chcieliśmy mówić do końca 1 trym. Zaraz musieliśmy powiedzieć synowi, bo jak już teściowa wie to za chwilę cała wiocha bedzie wiedzieć a lepiej żeby wiedział od nas. oczywiście usłyszeliśmy że ma być brat i chce klucz do swojego pokoju bo teraz to będzie masakra :D także przyjął to tak jak chcieliśmy!!! teraz czekać aż wszyscy zaczną gadać...
 
reklama
Hej dziewczyny,
nieśmiało chciałam do Was dołączyć :)
Jestem w trzeciej ciąży i jestem nadal trochę w szoku ;)

Testowałam 2 tygodnie temu i od razu pokazała się gruba piękna krecha. Do lekarza idę jutro.
Niestety mam pewien problem z ustaleniem terminu, bo moja OM nie jest wiarygodna z uwagi na to, że nadal karmię piersią i miałam nieregularne cykle.
Stąd moje pytanie, czy zdarza się, że lekarze wpisują termin w kartę ciąży wg USG, a nie OM? Zwykle wpisywali mi termin z OM, ale był raczej wiarygodny, choć było kilka dni różnicy między USG a OM. Teraz to co najmniej 2 tygodnie ;)
 
Hej dziewczyny,
nieśmiało chciałam do Was dołączyć :)
Jestem w trzeciej ciąży i jestem nadal trochę w szoku ;)

Testowałam 2 tygodnie temu i od razu pokazała się gruba piękna krecha. Do lekarza idę jutro.
Niestety mam pewien problem z ustaleniem terminu, bo moja OM nie jest wiarygodna z uwagi na to, że nadal karmię piersią i miałam nieregularne cykle.
Stąd moje pytanie, czy zdarza się, że lekarze wpisują termin w kartę ciąży wg USG, a nie OM? Zwykle wpisywali mi termin z OM, ale był raczej wiarygodny, choć było kilka dni różnicy między USG a OM. Teraz to co najmniej 2 tygodnie ;)
Ja tak mialam w pierwszej ciazy...mialam dluuuugie cykle i termin z om mialam na 19 lipca a z usg 7 wrzesnia :p mialam wpisane oba terminy ale ten z usg byl zaznaczony w kółeczku i tylko on byl brany pod uwage :)
 
Hej dziewczyny,
nieśmiało chciałam do Was dołączyć :)
Jestem w trzeciej ciąży i jestem nadal trochę w szoku ;)

Testowałam 2 tygodnie temu i od razu pokazała się gruba piękna krecha. Do lekarza idę jutro.
Niestety mam pewien problem z ustaleniem terminu, bo moja OM nie jest wiarygodna z uwagi na to, że nadal karmię piersią i miałam nieregularne cykle.
Stąd moje pytanie, czy zdarza się, że lekarze wpisują termin w kartę ciąży wg USG, a nie OM? Zwykle wpisywali mi termin z OM, ale był raczej wiarygodny, choć było kilka dni różnicy między USG a OM. Teraz to co najmniej 2 tygodnie ;)
Mój liczyl termin według usg
 
Niedziela. Kompletnie nic mi się nie chce. Syf w domu nie z tej ziemi. Kuzynka z rodziną wczoraj była. Wszystko im powiedziałam. Z wrażenia aż nie mogli nerwów opanować. Zostali na noc. Ponad pół nocy siedzieliśmy i rozmawialiśmy. Zaoferowali mi pomoc, czegokolwiek bym nie potrzebowała. Dobrze było w końcu wyrzucić wszystko z siebie. Teraz zwinęli się i pojechali do domu. Córeczka właśnie ucina drzemkę. Synek ogląda Netflix. Leżę z małą i znowu stan depresyjny mnie złapał. Chyba hormony dają mi do wiwatu.
 
Hej dziewczyny,
nieśmiało chciałam do Was dołączyć :)
Jestem w trzeciej ciąży i jestem nadal trochę w szoku ;)

Testowałam 2 tygodnie temu i od razu pokazała się gruba piękna krecha. Do lekarza idę jutro.
Niestety mam pewien problem z ustaleniem terminu, bo moja OM nie jest wiarygodna z uwagi na to, że nadal karmię piersią i miałam nieregularne cykle.
Stąd moje pytanie, czy zdarza się, że lekarze wpisują termin w kartę ciąży wg USG, a nie OM? Zwykle wpisywali mi termin z OM, ale był raczej wiarygodny, choć było kilka dni różnicy między USG a OM. Teraz to co najmniej 2 tygodnie ;)
Bez problemu wpisze w usg ja tak miałam.orzy pierwszym dziecku. Brak okresu 60 dni a zaszlam gdzieś w 40 dniu cyklu. Coś się namieszalo i z@byl prawie miesiąc różnicy
 
reklama
Do góry