reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
W ogóle to boję się strasznie że utyje dużo bo zawsze miałam do tego tendencję. Przed ciążą wysyłam 75kg przy wzroście 173 czyli wg BMI to już nadwaga. Teraz waze 73.
Ja w 2. ciąży przytyłam 36 kg... Od wyjściowych 72.
Teraz sobie obiecałam, że do tego nie dopuszczę, ale może być trudno.
 
reklama
Dziewczyny a jak Wam sie sprawdza teroria,ze stosunek przed owulacja to dziewczynka, a w owulacje chlopiec? Mi przy synku sie sprawdzilo, ale nie wiem czy cos w tym jest czy to przypadek.
 
W ogóle to boję się strasznie że utyje dużo bo zawsze miałam do tego tendencję. Przed ciążą wysyłam 75kg przy wzroście 173 czyli wg BMI to już nadwaga. Teraz waze 73.
Ja ważę 73-74 kg, mam takie wąchania przy wzroście 173 [emoji4] i chyba mi z tym dobrze, raz zeszłam do 69 i czułam się bez energii !!! Wystarczyło wrócić do 73 i jak nowo narodzona, taki urok
Przy porodach ważyłam 80 parę kilo
 
Chciałabyś dziewczynkę. Mnie ż bliźniaczkami strasznie odrzucało od słodkiego. Według tej teorii powinni być chłopcy. Przez 3 miesiące zero czekolady czy ciastek... za to owoce jagodowe i mandarynki tonami...

A co myslicie o chińskim kalendarzu jako metodzie planowania płci... U mnie 2x strzał w dziesiątkę.
Mi wyszło że będzie chlopak.. a czuje ze będzie dziewczynka hihi
 
Mi wyszło że będzie chlopak.. a czuje ze będzie dziewczynka hihi
To zupełnie odwrotnie jak u mnie...[emoji23] za kilka tygodni będzie wiadomo.

A jest jakaś mamusia która nie chce znać płci do końca? Ja bym nie wytrzymała. W końcu tyle wyprzedaży a małe ciuszki takie boskie[emoji7] [emoji7]
 
To zupełnie odwrotnie jak u mnie...[emoji23] za kilka tygodni będzie wiadomo.

A jest jakaś mamusia która nie chce znać płci do końca? Ja bym nie wytrzymała. W końcu tyle wyprzedaży a małe ciuszki takie boskie[emoji7] [emoji7]
No ja chyba zostanę niewiadoma do końca mam już parkę i teraz niespodzianka !!!
 
reklama
Do góry