reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
A oto zdjęcie maleństwa z wczorajszej wizyty[emoji7]
IMG_20180807_053411.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180807_053411.jpg
    IMG_20180807_053411.jpg
    62 KB · Wyświetleń: 392
reklama
Chciałabym żeby jakieś było. Boję się odwodnienia bo nawet po wodzie mnie naciaga. No nie sądziłam że będzie tak ciężko. Dzisiaj zjadłam twixa i tyle, którego żałowałam pół dnia bo nie byłam w stanie jechać z mężem autem nawet, co chwila się zatrzymywał bo słabo etc. Nie toleruje niczego, nawet tabletek z witaminami, czasami surowe warzywa. Może to samopoczucie odbija się tym glodowaniem. Jak będzie gorzej to jadę do lekarza choćby o 2 w nocy. Daj znać jak działają te opaski na mdłości, zapłacę każda sumę jeśli tylko pomagają.

Miałam tak na początku drugiej ciąży. U nas dają ci lekarstwa na zatrzymanie wymiotów. Jest sporo bezpiecznych leków uważanych za odpowiednie w ciąży. Właśnie dostałam Diclectin. Nie byłam w stanie funkcjonować. Teraz trochę lepiej. Mi opaski nie pomogły. Tobie raczej też nie pomogą. Nie na takie mdłości.
 
Nienawidzę brac tabletek juz mam jakies schizy, ze zle sie po nich czuje, a dopiero biore po polowce, ja jestem chora w tym temacie [emoji53] ja to nawet jak antybiotyki mi przepisywali nie brałam , bo wolałam sie leczyc naturalnymi sposobami [emoji23] jestem chora na łeb
 
Cześć dziewczyny, u mnie cukier wyszedł za wysoki i teraz muszę wypić glukozę:mad: tylko że to jest nie możliwe bo ciągle wymiotuję masakra jakaś:no: No i od dwóch dni próbuję się umówić na prenatalne z testem pappa i nie odbierają telefonu boże co za nerwy:evil:
Kup sobie glukoze cytrynowa łatwiej wypić.
 
Tak wiem, szybko się zapomina ten stan;) ale na dzień dzisiejszy jestem załamana:sad: wymiotuję już równy miesiąc, codziennie przez cały dzień, schudłam już 5 kg, kompletnie nie byłam na to gotowa:( Ale jeszcze troszkę i to minie, musimy dać radę i damy:wink:

Nudności i wymioty to na szczęście dobry objaw ciąży :) oby minęły po 3 miesiącu. U mnie pojawiły się na początku drugiego i teraz delikatnie minęły, już się lekko przyzwyczaiłam do takiego stanu ciągłych nudności i stanu .
Współczuję wymiotów bo to bardzo męczące, 5 kilo dużo...., mi spadło pół kilo

eikt9n73ujni41a9.png
 
reklama
Do góry