reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja mam do tej pory kontakt z dziewczynami z poprzedniej ciazy, kilka z nich juz mnie odwiedzilo. Nic tak nie zaciesnia wiezi jak wspolna ciaza, a pozniej dzieci w tym samym wieku ;-)
A jak wyszlo z grupa na fb,istnieje? Bo jakos temat sie urwal.
 
Jeśli chodzi o te używki to się nie zgadzam :p mnie od niczego nie odrzucało w poprzedniej ciąży i w tej tez :p wręcz przeciwnie, tym razem zorientowałam się ze jestem w ciąży 3 dni przed miesiączka bo piliśmy sobie drinki wieczorem a ja trzeźwa cały czas :p i się lampka zapaliła ze to chyba ciąża i pare dni później jasna kreseczka. Tak samo w pierwszej ciąży jak i teraz prześladuje mnie żeby się napić takiego zimnego wytrawnego szampana, chociaż szampana pije tylko w sylwestra [emoji23]ah ta ciąża :p a jeszcze jak te upały i widzę kogoś kto pije takie zimne piwo to mam ochotę zabić, bo jednak bezalkoholowe to nie to samo :)
 
Jeśli chodzi o te używki to się nie zgadzam [emoji14] mnie od niczego nie odrzucało w poprzedniej ciąży i w tej tez [emoji14] wręcz przeciwnie, tym razem zorientowałam się ze jestem w ciąży 3 dni przed miesiączka bo piliśmy sobie drinki wieczorem a ja trzeźwa cały czas [emoji14] i się lampka zapaliła ze to chyba ciąża i pare dni później jasna kreseczka. Tak samo w pierwszej ciąży jak i teraz prześladuje mnie żeby się napić takiego zimnego wytrawnego szampana, chociaż szampana pije tylko w sylwestra [emoji23]ah ta ciąża [emoji14] a jeszcze jak te upały i widzę kogoś kto pije takie zimne piwo to mam ochotę zabić, bo jednak bezalkoholowe to nie to samo :)
Ja mam tak samo. Nam ochotę na lampkę takiego zimnego dobrego szampana. A piwo Corona jak mi pięknie pachnie :D Ale powstrzymuje się. Bezalkoholowego też wolę nie pic bo się już naczytalam o tym...
 
Jeśli chodzi o te używki to się nie zgadzam :p mnie od niczego nie odrzucało w poprzedniej ciąży i w tej tez :p wręcz przeciwnie, tym razem zorientowałam się ze jestem w ciąży 3 dni przed miesiączka bo piliśmy sobie drinki wieczorem a ja trzeźwa cały czas :p i się lampka zapaliła ze to chyba ciąża i pare dni później jasna kreseczka. Tak samo w pierwszej ciąży jak i teraz prześladuje mnie żeby się napić takiego zimnego wytrawnego szampana, chociaż szampana pije tylko w sylwestra [emoji23]ah ta ciąża :p a jeszcze jak te upały i widzę kogoś kto pije takie zimne piwo to mam ochotę zabić, bo jednak bezalkoholowe to nie to samo :)
Ja ostatnio wypiłam takie pysze bezalkoholowe. Weszło bez problemu. A dziś mąż pije piwko i tak kurcze ładnie mi pachnie, a nie przepadam za zwykłym piwem. Nie wiem jak tam kawa bo nie piję, nigdy nie piłam, ale lody kawowe ostatnio bardzo mi smakują, jak nigdy!
 
Jeśli chodzi o te używki to się nie zgadzam :p mnie od niczego nie odrzucało w poprzedniej ciąży i w tej tez :p wręcz przeciwnie, tym razem zorientowałam się ze jestem w ciąży 3 dni przed miesiączka bo piliśmy sobie drinki wieczorem a ja trzeźwa cały czas :p i się lampka zapaliła ze to chyba ciąża i pare dni później jasna kreseczka. Tak samo w pierwszej ciąży jak i teraz prześladuje mnie żeby się napić takiego zimnego wytrawnego szampana, chociaż szampana pije tylko w sylwestra [emoji23]ah ta ciąża :p a jeszcze jak te upały i widzę kogoś kto pije takie zimne piwo to mam ochotę zabić, bo jednak bezalkoholowe to nie to samo :)
Ja mam ochote na piwo z sokiem -.- a jak nie bylam w ciazy to nie pilam nic..
 
Hej:) nie położna nic mi nie mówiła. Nawet nic nie wspomniała o kosmowce. A czemu macie uważać?
Poniewaz kosmowka jest ulozona zaraz przy ujsciu szyjki macicy...mamy nie szaleć, zeby nie zaczela sie odklejac. Pytam z ciekawosci, bo nam gin pozwolil na seks ale np kolezanka miala calkowity zakaz i sama nie wiem.
 
reklama
Do góry