reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Plan tak na prawdę jest po to , żeby uspokoić p



Mam znajomą , która uważała jak Ty , że jest anty foteliki itp , jak można tak wozić , dziecko się męczy kręgosłup . Trzeba wziąć poprawke trafiła z małą tak , że jak kładzie do gondoli to jakby dziecko zabijali a w foteliku mała 3min i spi wiec nie zawsze zależy to od rodzica , bo wozi dziecko w foteliku, dziecko samo wybiera gdzie mu wygodnie .
Asia nie zmienia to faktu ze dziecku to szkodzi
 
Ja tez nie raz widzialam jak matki w tych fotelikach na spacerze, myślałam tylko biedne to dziecko ani sie ruszyć ani nic. Chodzika też przy córce zakazałam. Ona zaczęła stawiac pierwsze kroki po roku a rok i 3tygodnie miała to chodziła. Myślę że ten chodzik jeszczs by to opóźnił.
Właśnie co to dziś bez wizyt? A szkoda:p
Ja dziś wizyta ale u endykrynologa jestem ciekawa wyniku bo już miałam na styk 2.5 i od 2tygodni biore 50tke mam nadzieje że sie obniżył.
 
Aaaaa! Niech te zęby juz corce wyjdą. Nie spie od 1 bo ciagle sie przebudza z płaczem bidulka :( nie da sie nawet dotknac i przytulic bo jeszcze większa histeria. Na sile posmarowalam jej dziasla i jak sie troche uspokoila to wyszla z lozeczka i poszla do drugiego pokoju spac tyle ze do bujaczka. Na łóżku bez szans xP takze u nas bujaczek to must have. Mamy zwykly z fisher pricea do 15 czy tam 20 kg.
U mnie to samo. Jedna 4 już się wybila Ale idzie druga i dwie 2 na dole. Też ciągle się budzi i do mojego łóżka przychodzi.
 
Mam pytanie odnosnie skierowania na badanie HBs.

Mam je zlecone teraz, na wizyte w 15 tygodniu, w internecie jest napisane, ze badanie to wykonuje sie pod koniec ciazy. Kontaktowalam sie z siostra, ona jest analitykiem medycznym, niestety jest na urlopie i dopiero po powrocie moze mi dokladnie sprawdzic, jak z tym jest ale mowila, ze obilo jej sie o uszy, ze zmienily sie wytyczne i faktycznie badanie to robic sie prawdopdobnie teraz po 14 tygodniu...

Jak jest u Was? Dostalyscie skierowanie na to badanie?
 
Mam pytanie odnosnie skierowania na badanie HBs.

Mam je zlecone teraz, na wizyte w 15 tygodniu, w internecie jest napisane, ze badanie to wykonuje sie pod koniec ciazy. Kontaktowalam sie z siostra, ona jest analitykiem medycznym, niestety jest na urlopie i dopiero po powrocie moze mi dokladnie sprawdzic, jak z tym jest ale mowila, ze obilo jej sie o uszy, ze zmienily sie wytyczne i faktycznie badanie to robic sie prawdopdobnie teraz po 14 tygodniu...

Jak jest u Was? Dostalyscie skierowanie na to badanie?
Ja mialam teraz zlecone ale w LM w ramach pakietu po 30 tc robia i wtedy zrobie
 
reklama
Zauważyłam dość często,ze kobiety woza swoje dzieci w fotelikach,a przecież to bardzo nie zdrowe dla małego kręgosłupa,rozumiem autem ktos podjedzie to wygodniej dopiac fotelik di stelaża,ale mieszkać na miejscu i pol dnia tak jeździć
Tez uwazam że fotelika dobrze jest uzywac tylko wówczas jak podjeżdżamy gdzies samochodem. Altualnie przy 9 miesięcznym synku przerzucilismy sie na lekka spacerowke przez wzglad na moja ciaze i ciezar tradycyjnego wózka.
 
Do góry