reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Powodzenia na wizytach, trzymam kciuki

@Papilonek1980 daj znać co u Ciebie [emoji6]

Ja czasu nie mam odpocząć [emoji15] ciągle po głowie mi chodzi, że coś trzeba zrobić, głupia ja !!!
A dzisiaj jeszcze urodziny męża i mam zamiar ciasto upiec, zobaczę jak z czasem się ogarne, bo narazie piekarnik zajęty przez kaczkę [emoji12]
 
reklama
@Sliim narazie to takie pojedyncze kopniaczki były delikatne [emoji16] z resztą jeszcze chwila i Ty się będziesz chwalić [emoji16]
Dobrze,że z psiakiem tak wyszło, suuuper [emoji16] ja się wczoraj rozkleiłam bo tak patrzałam na naszego kundla i przypomniałam sobie jaki chory był i jak 2 razy dziennie jeździłam z nim do weterynarza i siedziałam około 2 godzin bo kroplówki leciały,a musiały powoli lecieć. Rety jak on by wtedy tego nie wytrzymał....nawet nie chcę myśleć.

Już kopniaczki? Cudo! Wpisz tabelkę. Już coraz ładniej wygląda, coraz więcej ciekawych informacji tam się pojawia. :)

@agrafka07 poczytaj mamo tato co ty na to i artykuly z neta zawitkowskiego. Ciekawe rzeczy mowi

Dzięki, popatrzę. :)
 
@Mamafasolki ten gosc jest swietnym fizjoterapeutom. Warto isc na jego warsztaty. Szkoda, ze nie sa blizej mnie
Potwierdzam że gość jest super! Już przy córce oglądałam jego filmiki. Bardzo inspirujące. Tyle że jak się napatrzylam jak się powinno dziecko nosić, przewinąć, i w ogóle się z nim obchodzić to potem patrzeć nie mogłam jak szwagier swoje dzieci ogarniał. (Tak byle jak)...

No ja dopiero skończyłam 11 tydz za 2 tyg prenatalne... Wiec się stresuje...

My wróciliśmy z rozpoczęcia roku właśnie. Wiki zachwycona panią. Zresztą mi też przypadła do gustu. I jej narzeczony z przedszkola (taki co jej oficjalnie dał pierscionek) jest z nią w klasie i już poznała nowe dziewczynki-Także ogólnie zachwycona...
 
Powodzenia na wizytach, trzymam kciuki

@Papilonek1980 daj znać co u Ciebie [emoji6]

Ja czasu nie mam odpocząć [emoji15] ciągle po głowie mi chodzi, że coś trzeba zrobić, głupia ja !!!
A dzisiaj jeszcze urodziny męża i mam zamiar ciasto upiec, zobaczę jak z czasem się ogarne, bo narazie piekarnik zajęty przez kaczkę [emoji12]
Hehe to tak jak ja. Ledwo się ruszam bo mi tak słabo i niedobrze a ciągle myślę co jeszcze powinnam zrobić... nie umiem tak po prostu leżeć.. jutro córka w szkole 8-13 i się zastanawiam czy dam rade iść jej ciuchy kupić... No i sobie.
 
No i nie pojechalam, tyle czekania na autobus na słońcu doprowadziło do omdlenia. Dobrze,ze autobus staje pod tesiowej domem to weszlam na podworek już nic nie widzialam i mowie,ze zemdleje ,zaniosla mnie na ławkę i czarno, pozniej dala mi wode to jakies prześwity były dopiero jak na lozku byłam zaczelam cos widziec,a spocona cala w momencie na wymioty i biegunke mnie,az brało. Syn pojechal sam ,az mi przykro,ale dzwoniłam do szkoly i nauczycielce powiedziałam co sie stalo.
 
Hej dziewczyny! Ja dziś wysiedziałam godzinę w kolejce do pobrania krwi. Tak czułam, by nie iść w poniedziałek. :/ Ale teraz już czekam na wyniki.

Polecacie może jakieś książki dla przyszłych mam? Lubię czytać poradniki więc teraz rozglądam się za takimi o ciąży i o opiece nad niemowlakiem. Ponoć "W oczekiwaniu na dziecko" to bestseller ale sama ciąża aż tak mnie nie interesuje, za to nie wiem nic o zajmowaniu się niemowlakiem. Wiem wiem, intuicja ale ja raczej z tej drugiej połowy, co to prędzej zadzwoni po mamę niż intuicji zaufa. :D

Powiem Wam, że też się martwię. Do gina idę teraz w 13tc a ostatni raz byłam w 8. Niby nic się nie dzieje ale wciąż w głowie dźwięczy mi zwrot "poronienie zatrzymane". Ponoć często nie daje żadnych złych objawów...

Jakby co mam PDF książki W oczekiwaniu na dziecko - jeśli jednak zdecydujesz się poczytać - daj znaka, to Ci podeślę :-)
 
Ojjjj mój mąż też kosztowne hobby, jednak póki nas stać to niech ma he hd bo i ja korzystsm czasami [emoji6]

Zasnęłam po 6...wyłam pół nocy....atak paniki miałam...coś strasznego, boli mnie głowa czuję jak jestem zapuchnięta...
Mój też ma bardzo kosztowne. Gra na kilku instrumentach w zespołach i w jednym śpiewa. Oczywiście ciągle mu trzeba coś nowego. No i do tego jeszcze gry komputerowe.
 
No i nie pojechalam, tyle czekania na autobus na słońcu doprowadziło do omdlenia. Dobrze,ze autobus staje pod tesiowej domem to weszlam na podworek już nic nie widzialam i mowie,ze zemdleje ,zaniosla mnie na ławkę i czarno, pozniej dala mi wode to jakies prześwity były dopiero jak na lozku byłam zaczelam cos widziec,a spocona cala w momencie na wymioty i biegunke mnie,az brało. Syn pojechal sam ,az mi przykro,ale dzwoniłam do szkoly i nauczycielce powiedziałam co sie stalo.
Mam nadzieję że już odpoczywasz i dziś się postaraj nic nie robić. Niestety lepiej nie korzystać z komunikacji w takim okresie. Lepiej już wsiąść w auto bądź poprosić kogoś z rodziny o podwózkę.
 
reklama
Byłam u położnej. Mam tętno, czekam do lekarza i usg.
No i nie pojechalam, tyle czekania na autobus na słońcu doprowadziło do omdlenia. Dobrze,ze autobus staje pod tesiowej domem to weszlam na podworek już nic nie widzialam i mowie,ze zemdleje ,zaniosla mnie na ławkę i czarno, pozniej dala mi wode to jakies prześwity były dopiero jak na lozku byłam zaczelam cos widziec,a spocona cala w momencie na wymioty i biegunke mnie,az brało. Syn pojechal sam ,az mi przykro,ale dzwoniłam do szkoly i nauczycielce powiedziałam co sie stalo.
O rany, jak się czujesz?

Dziewczynki, trzymam kciuki za wizyty, dawajcie znać po.

Byłam u lekarza. Nie uwierzycie, ale skończyłam już pełnel 15 tyg.leci mi 16 Szok jak to szybko.
Położna zbadała tętno (niziutkie) na takiej specjalnej machinie. Nie było jeszcze nic słychać, ale widać cyferki. I moje ciśnienie 90/50 po kawie. Szału nie ma. ;)

Ma ktoś statystyki tętna płodu w poszczególnych tygodniach ciąży? Ile powinno być? Niestety nie miałam usg, nie wiem co z łożyskiem, chyba pójdę prywatnie.
 
Do góry