reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Też się strasznie boje poronienia zatrzymanego a prenatalne dopiero za 2 tygodnie:(

Zaprowadziłam dzisiaj córke do przedszkola na 3 h oczywiście trochę popłakała ale panie się nią zajeły więc nie było źle. Zobaczymy jak to będzie jak zostanie na dłużej.

Powodzenia na dzisiejszych wizytach:)
 
reklama
Z tego co piszesz to mądry odpowidzialny chłopak, na pewno zrozumie. Ty wypoczywaj :) i nie zamartwiaj się. Może teściową albo mamę czy szwagierkę poproś żeby Go odebrali:)
Szczęście w nieszczęściu w szkole nie robili takiego apelu bo minister nie przyjechała, i matki same pojechaly do domu,bo w klasach nawet zebrania nie robia co i jak, bo sami jeszcze nie wiedza, jutro dzieci beda dopiero widzieć do jakiej klasy maja iść i kto ich uczyc bedzie,a tak siedza z pania która uczyla ich w zerowce lzej mi.
 
Ja już po wizycie i szczerze powiem że nic nie wiem. Zapytal się jak samopoczucie. Dał na badania i oczywiście płatne. Koniec wizyty. Następna za 4 tygodnie. Dlatego nie chce chodzić na nfz bo nic się nie wie. Zawiedziona jestem :-(
 
Ja już po wizycie i szczerze powiem że nic nie wiem. Zapytal się jak samopoczucie. Dał na badania i oczywiście płatne. Koniec wizyty. Następna za 4 tygodnie. Dlatego nie chce chodzić na nfz bo nic się nie wie. Zawiedziona jestem :-(
O no to rzeczywiście nieciekawie. A badania jakieś robiłaś przed tą wizytą? Nic lekarz nie skomentował? A skierowanie na usg? Byłaś już czy na kiedy masz? Bo jak rozumiem w tym gabinecie nie robią? To dziwna ta wizyta nic nie wiesz.
 
@Jaasna Tak mi przykro :( Trzymaj się !
@Sliim Dobrze, że dają szanse psu, oby szybko doszedł do siebie.
@Adeline89 Pamiętaj zdrówko Twoje jest teraz bardzo ważne, a synek da radę i napewno rozumie

Jak lekarz na początku mi powiedział o możliwości poronienia to tragedia. Teraz na szczęście jestem już spokojniejsza, ale marzę aby wejść w 14tc, a pojutrze zacznę 13. Ciągle głodna jestem, taka zmęczona i jakoś przestałam dopuszczać do siebie myśl, że mogę poronić. W sumie buduje mnie rodzina na duchu, bo Ci co wiedzą strasznie się cieszą i jak tylko coś wspomnę o poronieniu to wybijają mi to z głowy. Teraz w sobotę jedziemy dopiero z mężem nad morze, aby wypocząć. Wrócimy to odrazu do lekarza idziemy i mam nadzieję, że usłyszę tylko same dobre wieści.
 
reklama
Ja dlatego też chodzę prywatnie, bo nie mam zamiaru sie wkurzac
Dokładnie. Ja po prostu poszłam bo myślałam że chociaż na jakieś podstawowe badania da mi na nfz a tu dupa. 13 mam prenatalne i już zostanę u tego lekarza. U niego miałam na każdej wizycie szczegółowe badania i usg. 12 tydzień a ja nawet nie mam ani jednego zdjęcia malucha.
 
Do góry