reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziewczyny muszę szybko podjąć decyzję a nie wiem co robić..
Umówiłam się do dentysty. Został mi do zrobienia 1 ząb. Nie wiem co tam się z nim dzieje Ale ostatnio mnie 2 razy lekko zabolało... bez znieczulenia nie dam rady bo zrobić. Podobno są takie dla kobiet w ciazy i moja dentysta je poleca. No ale czytam właśnie że lepiej w drugim trymestrze... u mnie dopiero początek 11 tyg... boję się robić że znieczulenie Ale boję się też że nie wytrzymam tych 3 tyg i zacznie boleć...
 
Już nie mogę się doczekać :)

Co do basenów- ja jakoś im nie ufam. Pracowałam w aquaparku i wiem jak wygląda tam czystość wody i kontrole sanepidu... Nie dziękuję :) Chyba że macie jakieś małe, zaufane i zadbane baseny jakich w mojej okolicy niestety brak. A szkoda, bo bym sobie chetnie popływała.
No wlasnie u nas co jakis czas zdarzaja sie gronkowce i zamykaja basen i to w trzech basenach z poblizu w ciągu roku z trzy razy
 
Dziewczyny muszę szybko podjąć decyzję a nie wiem co robić..
Umówiłam się do dentysty. Został mi do zrobienia 1 ząb. Nie wiem co tam się z nim dzieje Ale ostatnio mnie 2 razy lekko zabolało... bez znieczulenia nie dam rady bo zrobić. Podobno są takie dla kobiet w ciazy i moja dentysta je poleca. No ale czytam właśnie że lepiej w drugim trymestrze... u mnie dopiero początek 11 tyg... boję się robić że znieczulenie Ale boję się też że nie wytrzymam tych 3 tyg i zacznie boleć...
Robiłam ze znieczuleniem w 6 tygodniu. Straciłam ciążę przed 20 tygodniem nie z powodu znieczulenia.
Czadami infekcja może być bardziej groźna niż znieczulenie.
 
Trzymam kciuki :)
Ja już pod gabinetem ale oczywiście poślizg jest i wejde z pół godziny później.
Wczoraj czułam sie dobrze - martwiłam sie ze jest tak dobrze, dzis pobolewał mnie brzuch - tez się martwię [emoji14]
Cały czas chodzi mi po glowie Jasna, ze tak z dnia na dzień, na tym "bezpiecznym" juz etapie pożegnała sie z dzieciątkiem :(
Wrzesień ogólnie jest smutny, gdyby utrzymała sie moja poprzedni ciąża to rodziłabym na tygodniach. Pożegnałam Tate rok temu. Mam nadzieje, ze juz nic złego mnie nie spotka!
Przebrniemy przez ten miesiąc z Tobą [emoji6]
Też mam niestety te smutne miesiące w roku, a we wrześniu 7 lat temu straciliśmy naszą córeczkę pierwszą....jestem z Tobą i czekamy na piękne wieści [emoji173]
 
Dziewczyny muszę szybko podjąć decyzję a nie wiem co robić..
Umówiłam się do dentysty. Został mi do zrobienia 1 ząb. Nie wiem co tam się z nim dzieje Ale ostatnio mnie 2 razy lekko zabolało... bez znieczulenia nie dam rady bo zrobić. Podobno są takie dla kobiet w ciazy i moja dentysta je poleca. No ale czytam właśnie że lepiej w drugim trymestrze... u mnie dopiero początek 11 tyg... boję się robić że znieczulenie Ale boję się też że nie wytrzymam tych 3 tyg i zacznie boleć...
Też bym robiła zęba tyn bardziej że cie pobolewa.
 
Czy ja wiem? Miałam krwiaka w pierwszej ciąży. Ogromnego. Niestety nie było hapi endu. :( Pękł krwiak i oderwało się łożysko. :( Ja, jak to ja, jestem bardzo spokojna i ... leniwa? Z małą motywacją do dużych wysiłków. ;) [emoji14] Naprawdę się nie przemęczałam i mimo to miałam ogromnego krwiaka. :( Czasem tak podobno jest. Ja długo brałam pigułki anty.
Współczuję [emoji22]
 
Ja nie wiem jak Wy znajduje ie siły na ćwiczenia. Ja wykonując proste czynności w domu się męczę i co chwilę odpoczywam. Podziwiam. Niestety znów czuje przeziębienie pęcherza[emoji52].
W ogóle mój synek wczoraj strasznie zniósł przedszkole. Nic tam nie jadł, nie pił, z toalety też nie korzystał. Powiedział że nie będzie robił tego o co go prosi opiekunka i cały dzień płakał. Dziś nie chciał się rano ubrać, ciągły płacz i w przdszku to samo. Obawiam się że chyba się nie zaaklimatyzuje. A ja liczyłam że przez te jego kilka godzin w przedszkolu odpocznę. [emoji52]
Nie poddawaj się z przedzkolem może potrzebuje więcej czasu, wiem że jest trudno zostawić dziecko jak płacze. Moja córka dzisiaj była drugi dzień w przedszkolu i też płcze i nie chce mnie póścić ale zostawiam ją na razie na 3-4 h może też yak spróbuj. Wcześniej chodziła przez 2 tygm do innego przedszkola ale ją zabraliśmy bo przestała jeść, wymiotował i ze stresu chciało jej się siku co 5 min. Wsystko się zaczęło jak zostawała na cały mój pobut w pracy. Mam nadziejé, że teraz będzie lepiej bo już innej możliwości nie ma.
Daj synkowi czas;)
 
Ten gronkowiec z basenu, to wg. Was realny jest? Miałam ochotę chodzić, ale jak mam się zarazić to podziekuję.
Realny jest u nas pare razy byl basen zamknięty przez to i oglaszali zeby zglosic sie do lekarza jesli ma sie biegunkę i wymioty. Ja cale szczęście nie bylam w tym okresie. A baseny naprawdę zadbane z wyglądu,a kto wie jak czyszcza
 
reklama
U nas są baseny, są pewnie też zajęcia dla ciężarnych, ale ja mam brak czasu [emoji849] z córką chodziłam i były super, czułam się po basenie fajnie, z synem chyba od połowy ciąży, ale to też już córka była i studia, mniej czasu... A teraz? Żeby jeszcze trochę odpocząć... Ale może na weekend będziemy jeździć co jakiś czas na basen, kto wie
 
Do góry