reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Popatrz, co lekarz to podejście, moja bardzo pilnuje tych bakterii, uważa, że bakteria w ciąży groźniejsza niż antybiotyki, ale to też pewnie zależy od nasilenia infekcji, ja sama od tej infekcji piję sok żurawinowy 100% i dla mnie najlepszy lek, jak chciałam kupić urosept, to farmaceutka odradziła dla kobiety w ciąży, chociaż jakby mi go lekarz polecił, jak Tobie, to też bym brała ;)


Mówisz, że sok żurawinowy dobry jest ? Oj czytałam mnóstwo informacji, opinii zanim zaczęłam brać. Zacznę też pić :)
 
reklama
Dzień dobry środowy. Ja dziś planowałam podjechać do luxmedu zrobić krew, mocz i tsh ale nici. Mój przedszkolak się rozchorowal. Cała noc nie spalismy. Katar, gardło kaszel. Najlepsze jest to, że już troszkę lepiej po lekach ale on zaczął wymyślać że boli go łokieć, a to plecy, a znowu kolano i mówi że do przedszkola nie będzie chodził bo jest chory i już nigdy nie pójdzie. Nie wiedziałam że z tym przedszkolem będę mieć u niego takie problemy. 2 dni był i chory a do tego nie chce tam chodzić. W nocy widzę jak z nerwów kopie nogami i zaczyna bić nas i siebie bo nie umie poradzić sobie z emocjami[emoji52].
Powodzenia na dzisiejszych wizytach, kciuki zacisniete.
zdrówka dla syna [emoji4]

Ja dzis wybralam sie do ciucholandu i tylko spodnie ciazowe dzinsy wyczaiłam za 2zl nic malutkich ubranek nie bylo .... a zawsze ich pełno było. Potem pojechałam do sklepu z art. dla dzieci poogladalam wózki,foteliki ,bujaczki ,ubranka takie maleńkie i wogóle wszystko nacieszyłam oko ale jakoś nie miałam odwagi nic kupic.
A i ogladalam te bujaczki z tiny love i musze stwierdzic ze na zywo nie pdobaly mi sie tak jak na Internecie .
 
Ja dzis oddalam krew na Pappe tylko wyniki od razu ida do osrodka. Powiedziała mi babeczka ze nawet jak w czwartek zrobie to na poniedziałek wyniki na pewno będą wiec chyba dlugo sie nie czeka.
Ja też dziś robiłam. Wyniki w poniedziałek A usg w czwartek. Mam nadzieję że nie powo3 że za późno. Czytałam że można wcześniej zrobić.
 
reklama
Do góry