reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
mam jakieś skurcze i skracającą się przez to szyjkę, i nakaz wypoczywania przez 2 tygodnie, może to pojedynczy nic nieznaczący epizod, może jakaś czająca się infekcja, a może będę "leżakować" do końca ciąży, w każdym razie nie czułam tych skurczy, lekko pobolewał mnie brzuch i nawet nie wiązałam tego z macicą, więc to nie jest zawsze tak, że każdy ból nic nie znaczy, chociaż nie ma co panikować bo w 99% właśnie nic złego się nie dzieje
Mi też boli brzuch i to często do tego stawia się ciągle i w krzyżu boli. Jak powiedziałam dla tego lekarza to kazał nospe brać i nawet mnie nie zbadał.
 
reklama
Umieram. Ledwo zipie, córcia obkupiona, a ja we wszystkim wyglądam grubo (bo przecież nie jestem gruba!) Jadę do Maka na kurczaka.
He he czego się nie robi dla dzieci.... :-pjedź w nagrodę ci się należy coś pysznego!!

Ja dziś ledwo siedzę a zajmuje się produkcją tego.... to tak w tego co się robi z milosci...
 

Załączniki

  • 20180905_143011.jpg
    20180905_143011.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 67
A i przy okazji usg brzucha podejrzalam małego człowieka. Ciągle jest i ciągle się wierci. Niestety, albo w sumie na szczęście moje dolegliwości są żołądkowo-jelitowe bo cała reszta w brzuchu ok. Czyli teraz Gastrolog... i leczymy się dalej.
 
Wróciłam od endokrynolog ,zwiekszyla mi dawke na 75 następna wizyta w październiku. Pani endo powiedziala,ze jesli chce sie leczyc u nich musze tam robic badania z krwi na nfz, bo dyrekcja sie nie zgodzi , wytlumaczylam jej,ze mam 60km nie mam czym zbytnio dojechać,a maz musi brac przepustkę zeby i tak mnie przywiezc, a na badania by musial wolne brac. Powiedziała,ze zalatwi to i skoro mialam poronienia to mam prawo odmowic dojezdzac taki kawal autobusami na badania zeby poronic jeszcze. Spytala mnie,czy place ,za badania u siebie mowie,ze tak, bo nie chca wypisywac, powiedziała,ze sa niepowazni i w moim przypadku powinni dac bez problemu, wypisala mi wiec zaświadczenie do lekarza rodzinnego co ma mi dac na nfz i z jakiej przyczyny, spoko babka, zobaczymy jak lekarz zareaguje. Jak nie to chyba bede sie klocic [emoji23]
 
reklama
Ja w kazdej ciąży czuje takie napięcie brzucha dlatego jak stoje z dwie godziny bądź siedze musze sie polozyc i dopiero przechodzi
Ja też czuje coś w postaci napięcia bo ból to raczej nie jest, najgorzej jest w pracy jak siedzę, dzis to juz stałam od koniec bo nie dałam rady. Przyszłam do domu chwila położyłam sie i przeszło.... :)
 
Do góry