reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
@AngelMum jak wizyta?

Ja też z jednej strony nie mam siły i nie chce mi sie nic. A z drugiej to też w domu mi sie nie chce siedzieć bo wtedy córka ma adhd[emoji12] ja ostatnio byłam w galerii to też weszłam do kfc po moje ukochane quritto :)
 
reklama
Dziewczyny czy to normalne ze ja sie gorzej czuje w 13+5 niz jeszcze powiedzmy dwa tygodnie temu. Mdli mnie okropnie, jak czytam o Waszych zachciankach to zazdroszcze, ja jem wszystko na siłę, gotuje i muszę wyrzucac bo nie moge zjesc. znowu spac mi sie chce ciagle. Czy ktoras też tak ma?
Ja juz nie... odkąd przeszły mdłości mam ochotę dosłownie na wszystko, staram się juz zwracać większą uwagę na to co jem bo sie przejadam:p.... mam nadzieję że nie długo Ty też tak będziesz mieć tzn. że pojawią się zachcianki;)
 
Dziewczyny czy to normalne ze ja sie gorzej czuje w 13+5 niz jeszcze powiedzmy dwa tygodnie temu. Mdli mnie okropnie, jak czytam o Waszych zachciankach to zazdroszcze, ja jem wszystko na siłę, gotuje i muszę wyrzucac bo nie moge zjesc. znowu spac mi sie chce ciagle. Czy ktoras też tak ma?
Ja 11 +1 i jest już dużo lepiej ale mimo to mdłości zdarzają sie kilka razy na dzień. Pamiętam z córką w ciąży przeszło mi dopiero w 15tygodniu. I każda może mieć inaczej.
 
A mi sie zawroty głowy robia i osłabniecie czuje takie co trochu mi od poludnia nie dobrze,ale jem, bo boje sie,ze z glodu zemdleje. Biore dodatkowo żelazo zobaczymy,czy pomoże
 
Ja dzisiaj spędziłam dzień aktywnie z córką na moście i wylądowałyśmy na frytkach [emoji6] oddałam krew na NIPT test i teraz czekam na tel od położnych do 2 tyg... ale staram się być dobrej myśli.
U mnie właśnie pojutrze mija 2 tygodnie od pobrania krwi na NIPT, ale jestem teraz na urlopie u się dogadalam z położna że jak nie będzie dzwonic to znaczy że wszytko jest ok i wyniki omówimy dopiero na wizycie 17 września. Także mam nadzieję że nie dostanę żadnego telefonu od niej...
 
A mnie dopadla jelitowka. Czuje sie paskudnie. Co zjem, to od razu zwracam. Kreci mi sie w glowie i mam nogi jak z waty. Za godzine mam wizyte bo boje sie o dzidzie, czy wszystko ok
 
Dziewczyny czy to normalne ze ja sie gorzej czuje w 13+5 niz jeszcze powiedzmy dwa tygodnie temu. Mdli mnie okropnie, jak czytam o Waszych zachciankach to zazdroszcze, ja jem wszystko na siłę, gotuje i muszę wyrzucac bo nie moge zjesc. znowu spac mi sie chce ciagle. Czy ktoras też tak ma?
Ja tak mam, a leci 14tydzień, w ubiegłym mdłości przeszły i się ucieszyłam. Od niedzieli znów, nie gotuje bo mnie odrzucają zapachy gdy tylko otworzę lodówkę. Miałam dziś chwilową ochotę by coś zjeść, zamówiliśmy pierogi. Podziubałam i zjadłam 3 a teraz męczy silna zgaga. Jest mi słabo od kilku dni i zmuszam się do każdej czynności.
 
reklama
Dziewczyny czy to normalne ze ja sie gorzej czuje w 13+5 niz jeszcze powiedzmy dwa tygodnie temu. Mdli mnie okropnie, jak czytam o Waszych zachciankach to zazdroszcze, ja jem wszystko na siłę, gotuje i muszę wyrzucac bo nie moge zjesc. znowu spac mi sie chce ciagle. Czy ktoras też tak ma?
Jedna ma tak wcześniej inna później. Swoje trzeba odcierpieć :p
 
Do góry