reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
@Ilona31 gratulacje

Ja wg aplikacji jutro wchodzę w drugi trymestr [emoji6] dzisiaj 13+7, jutro 14 [emoji16]

Która to dzisiaj ze mną wizytuje??? Będę trzymać kciuki, ja zaraz się zbieram i coraz większe nerwy mnie zżerają [emoji15] nie wiem dlaczego my kobiety się tak tym denerwujemy, serio...
A w szczególności, że czasami czuję takie smyranie, ale to jak się wieczorem położę po całym dniu to tak Smyrnie mnie [emoji23]
 
reklama
@aga6 ja coś podobnego dla N miałam, zwykłą biała sukieneczka, czapeczka i buciki, tylko moje dziewczę miało 6 miesięcy, no może 5 [emoji6] i było cieplutko, ale zwykła sukieneczka, bez jakiś tiulow i innych dodatków
 
@Ilona31 gratulacje

Ja wg aplikacji jutro wchodzę w drugi trymestr [emoji6] dzisiaj 13+7, jutro 14 [emoji16]

Która to dzisiaj ze mną wizytuje??? Będę trzymać kciuki, ja zaraz się zbieram i coraz większe nerwy mnie zżerają [emoji15] nie wiem dlaczego my kobiety się tak tym denerwujemy, serio...
A w szczególności, że czasami czuję takie smyranie, ale to jak się wieczorem położę po całym dniu to tak Smyrnie mnie [emoji23]

Ja wizytuję dzisiaj! :D
Ale Ty już jesteś w 2 trymestrze, bo już kończysz 14tc. :)
 
Witajcie :D
Chętnie dołączę, jestem Ilona mam 31 lat i to moja druga ciąża, mam synka Franka ze stycznia 2017 r., tylko podczytywałam, bo chciałam poczekać do prenatalnych, które miałam wczoraj i wszystko jest ok więc jestem spokojniejsza, mój termin OM 22 marca, pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :D
Witam i gratulacje :-) ja mam synka z marca 2017 A termin na 21.03

Wczoraj byłam z małym w cyrku. W czasie przerwy wyszliśmy na zewnątrz i od razu rzuciła mi się w oczy dziewczyna w zaawansowanej ciąży z papierosem w ręku. W czasie 15 min z 3 papierosy wypaliła. W sumie jej sprawa ale jak widzę to mi jest głupio za nią. Mogła się chociaż schować jak już nie może się powstrzymać. Do końca dnia o tym myślałam.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie :D
Chętnie dołączę, jestem Ilona mam 31 lat i to moja druga ciąża, mam synka Franka ze stycznia 2017 r., tylko podczytywałam, bo chciałam poczekać do prenatalnych, które miałam wczoraj i wszystko jest ok więc jestem spokojniejsza, mój termin OM 22 marca, pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :D
Witaj.
Widze, ze mamy zbliżone terminy bo ja 21 marca. Gratulacje i ciesze sie ze wszystko dobrze. U nas prenatalne w poniedziałek.
Tez mam synka z 2017 tyle ze maluch bo z listopada.
 
Wczoraj był 14+3 :) oj powiem Ci że facet super wszystko nam pokazał, w ogóle taki człowiek że nie da się przy nim stresować, cały czas zartowalismy, podejście świetne do pacjentek, zdjęcia mi zrobił nawet udało mu się znaleźć rączkę i też zrobił zdjęcie rączki, no widać że kocha to co robi i wcale nie bierze dużo pieniędzy, a sprzęt ma dobry , bo robi też zdjęcia w 3d. Próbował zrobić mojej małej ale mówi że niestety jest już za duża i jak pokazał jakby to wyglądało to mówił że nam takiego zdjęcia nie da bo wygląda jak kosmita xD i w sumie miał rację xD wziął ode mnie 140 zł i nie namawiał na kolejne wizyty u niego! Co też mnie zaskoczyło, powiedział, że jeśli chcemy dokładniejsze usg to teraz możemy przyjść w między 20 a 22 tygodniem to już będzie dużo więcej widać, no polecam na prawdę, jakby któraś chciała chodzić do niego nazywa się Gbiorczyk :)
Już też kiedyś słyszałam o nim już dobre opinie najważniejsze że jesteś zadowolona z wizyty. No i dzięki za info:)
 
Witam i gratulacje :-) ja mam synka z marca 2017 A termin na 21.03

Wczoraj byłam z małym w cyrku. W czasie przerwy wyszliśmy na zewnątrz i od razu rzuciła mi się w oczy dziewczyna w zaawansowanej ciąży z papierosem w ręku. W czasie 15 min z 3 papierosy wypaliła. W sumie jej sprawa ale jak widzę to mi jest głupio za nią. Mogła się chociaż schować jak już nie może się powstrzymać. Do końca dnia o tym myślałam.

O szkodliwosci palenia i spozywania alkoholu w ciazy jest juz tak duza badan, artykulow i kampanii, a i tak znajdzie sie zawsze jakas ''madra'' matka, ktora sobie nic z tego nie robi - niestety nie mamy na to wplywu, szkoda jest tylko tego dziecka. ktore juz na starcie, dzieki takiemu zachowaniu matki, bedzie mialo pod gorke...

O ile w przypadku tzw. patologii ciezko jest o przyjecie argumentow specjalistow i lekarzy w tej kwestii, to bardziej mnie dziwi sytuacja, w ktorej babcie, czy ciocie ciezarnej kobiety, ktora nalezycie dba o siebie, nadal sa zdania, ze jedno piwko, czy lampka wina w ciazy nie zaszkodzi, wrecz jest w porzadku, jesli tylko ciezarna ma na to ochote.

Ja szczerze mowiac mialam ogromny dylemat nawet przy piwie bezalkoholowym.
Bedac nad morzem mialam naszla mnie ochota na piwo. Zanim zdecydowalam sie w ogole siegnac po jakies, wczesniej naczytalam sie mnostwo o tym, czy piwo bezalkoholowe na prawde nie zawera alhoholu - okazuje sie, ze wiekszosc piw bezalkoholowych zawiera mniej niz 0,5% alkoholu. Znalazlam tez nowego niebieskiego Lecha Free 0.00% - producent zapewnia ze jest calkowicie 0.00% - przekonalo mnie to i zdecydowalam sie na jedno - smakowalo nieziemsko! ;)
Przy tej okazji odkrylam tez, ze Lech ma dwie wersje piwa Free - zielone, z mala dawka alkoholu i wlasnie to niebieskie, ktore zgodnie z informacjami na etykiecie jest calkowicie 0.00% - moze komus sie to info przyda ;)

Od tego czasu w ogole nie mam ochoty na alkohol, choc wczesniej bardzo lubilam od czasu do czasu wypic sobie dobre czerwone wino w fajnym towarzystwie, czy tez goracego grzanca na stoku. Mysle, ze kazda kobieta jest w stanie odmowic sobie alkoholu na czas ciazy i nie ma tutaj usprawiedliwienia dla zadnego piwka, czy kieliszka... Poza tym, producenci piw (slyszalam rowniez o winach bezalkoholowych ale nie mialam z nimi do czynienia) wychodza na przeciw osobom nie mogacym pic alkoholu i te male piwka 0,33 ml 0.00% moga zaspokoic ''smaka'' i nie zaszkodzic - oczywiscie tez sporadycznie :)
 
reklama
@aga6 ja coś podobnego dla N miałam, zwykłą biała sukieneczka, czapeczka i buciki, tylko moje dziewczę miało 6 miesięcy, no może 5 [emoji6] i było cieplutko, ale zwykła sukieneczka, bez jakiś tiulow i innych dodatków

Bardziej mi chodzi o kolor, ze nie biala xD
I tak juz nas wyklinaja ze w tym wieku robimy i ze w listopadzie.. w takim smutnym miesiacu -.- i ze w sobote a nie niedziele. Ludziom nie dogodzisz ;-)
 
Do góry