reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
O tak na temat chrzcin to ja się też nasluchalam..kamil był chrzczony jak miał skończone 4 miesiące, powód nasz był taki, że zależało mi na obecności mojej babci, która ma już swoje lata a mieszka za granicą i dopiero w takim terminie dała radę przyjechać.. Ale mojej teściowej nie szło przegadać, bo jej zdaniem jak to w domu poganina trzymać tyle czasu :eek: :laugh2: i mimo, iż wyraźnie prosiłam by nie wieszać mi na wózku, żadnych czerwonych wstążek, kokardek to i tak zrobiła po swojemu.. No porażka
Ciekawe co z drugim będzie za cyrk.
 
reklama
nie udaało mi sie ostatnio zrobic tego badania moczu obrjawy wydawoalo sie ze ustąpiły a dzis znów powróciły. Wiec wybrałam się do mojego gina po poradę i powedział że mam brać uroFuraginum ze to powinno pomóc. W aptece pani mi jeszcze poleciła żebym brała do tego wit C i dużo pić
 
Nie wiem kiedy jest najlepszy moment na chrzciny... malutkie dzieci płaczą bo głośno w kościele starsze rozrabiają lub się denerwują. Ehhh... najpierw trzeba urodzić potem się będę zastanawiać;)
 
Chrzciny robiłam na 6 i na 12 mcy. O ile półroczniak to prosta sprawa, o tyle roczniak to wyzwanie. :) Fakt, wygląda cudnie w.mini garniturze i pod krawatkiem, ale jest zbyt mobilny. Mój nie spał, a na słowa ksiedza :"przyjmuję Cię do wspólnoty Kościoła", zareagował głośnym: yyyyy???? - na zasadzie, nie możliwe :D
 
Haha, jakbym rodzinę męża słyszała, juz planują chrzciny naszego dziecka, najlepiej żeby miało 2 miesiące, i 100 gości na imprezie ;) ja jestem za tym, żeby takich maluszków nie ciągać po kościołach i tłumach ludzi, ale im nie przetłumaczysz, u mnie w rodzinie robi sie imprezę na max 20 osób i nikt sie nie wtrąca jak i kiedy rodzice ja robią, a tam wszystko wg szablonu.
A ubranka wybrałaś fajne :)
U nas 20 osob z nami i 3 dzieci bedzie ;-)
Nie wiem kiedy jest najlepszy moment na chrzciny... malutkie dzieci płaczą bo głośno w kościele starsze rozrabiają lub się denerwują. Ehhh... najpierw trzeba urodzić potem się będę zastanawiać;)
U nas msza 25/30min w sobote to mozw da rade :d
 
reklama
Szczerze... z chrzcin synka nie wiele pamiętam bo się denerwowałam, ale na pewno trwały dłużej niż pół godziny.... Chyba z godzinę... bardzo mi się dłużyło, synek miał kilka miesięcy i bardzo marudził...
Pół godziny byłoby idealnie!
 
Do góry